Як повторно ініціалізувати кеш автономних файлів і баз даних в Windows XP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 230738
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Кеша автономних файлів (CSC або клієнт сторона кешування) і бази даних має вбудовані можливості для перезавантаження, якщо його вміст підозрюваних у даний Вільний час зіпсовані. Якщо підозрюється корупції, Майстер синхронізації може повернути таке протокол IMAP про помилку:
Не вдалося об'єднати автономні зміни на \ \ім'я _ сервера\share_name. Параметр хибний.

Додаткові відомості

Спосіб 1

Кеш автономних файлів є структуру папок у папці %SystemRoot%\CSC», які за промовчанням приховано. КБК каталог вхідних повідомлень і будь-яких файлів і вкладених папок його містить, не можна змінити безпосередньо. роблячи так може призвести до втрачені дані і повний розвал автономних файлів функціональність.

Якщо ви підозрюєте, що корупція в базі даних, то файли повинні бути видалені за допомогою засобу перегляду автономних файлів. Після того, як ці файли видалено з автономних файлів глядача, Синхронізація файлів може потім бути примушений використовуючи Менеджер синхронізації. Якщо кеш не відображається для правильного функціонування, автономних файлів скидання можна виконати за допомогою такої процедури:
  1. У Параметри папки, на в Автономні файли вкладці, натисніть сполучення клавіш CTRL + SHIFT і натисніть кнопку Видалення файлів. З'являється таке повідомлення:
    Кеш TheOffline файлів на локальному комп'ютері буде ініціалізовано наново. Будь-яка changesthat не синхронізовано з комп'ютерами в мережі, будуть утрачені. Anyfiles або папки, зроблені доступними автономно більше не будуть доступні в автономному режимі. Перезавантаження Acomputer не потрібно.

    Ви бажаєте повторно ініціалізувати thecache?
  2. Натисніть кнопку Так два рази, щоб перезавантажити комп’ютер-зразок.

Спосіб 2

За допомогою редактора реєстру

Щоб автоматично повторно ініціалізувати кеш автономних файлів та бази даних для вас, перейдіть до на "Виправити це для мене"розділу. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до на "Дозвольте мені це виправити себе"розділу.

Виправити це для менеЩоб автоматично виправити цю проблему, натисніть на це виправитикнопка або посилання. Натисніть кнопку запуститиу діалоговому вікні Завантаження файлу і виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра.

Вирішити цю проблему
Microsoft Fix it 50561Примітки
  • Переконайтеся, що файли синхронізуються перед запуском автоматичне виправлення. В іншому випадку, несинхронізовані зміни буде втрачено.
  • Синхронні зв'язки для переспрямованих папки буде повторно створено під Вільний час наступного групової політики застосовується. Також можна запустити gpupdate /force.
  • Цей майстер може бути англійською мовою, тільки. Проте автоматичне виправлення також працює для інших мовних версій Windows.
  • Якщо ви не на комп'ютері, який має проблеми, зберегти виправити це рішення на флеш-пам'яті або компакт-Диска і запустіть його на комп'ютері, який має проблеми.

Потім, перейдіть до на "Чи вирішено проблему?"розділу.Дозвольте мені це виправити себе

Якщо неможливо отримати доступ до вкладки Автономних файлів, використовуйте цей метод повторно ініціалізувати кеш автономних файлів (ЗАТ) в системі шляхом внесення змін до реєстру. Цей метод використовується також повторно ініціалізувати кеш автономних файлів бази даних /-на клієнтський на декількох системний інтегратор. Додати підрозділ реєстру:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\NetCache

Ключові Назва: FormatDatabase
Ключові типу: DWORD
Key значення: 1
Примітка.фактичне значення реєстру ігнорується. Ця зміна реєстру вимагає перезавантаження. При перезавантаженні комп'ютера, оболонка ініціалізувати кеш CSC а потім видалити розділ реєстру, якщо існує запис А реєстру.

Попередження. Всі файли кешу будуть видалені і несинхронізовані дані не втрачаються.

Використовувати Reg.exe

Ви також можете автоматизувати процес установки цей параметр реєстру за допомогою редактора командний рядок Reg.exe. Для цього введіть таку команду у вікні Reg.exe»:
РЕГ.EXE.Рег додати "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\NetCache" / v FormatDatabase/т REG_DWORD /d 1/f
Примітка. Конкретні кроки, щоб повторно ініціалізувати кеш автономних файлів і баз даних в Windows Vista або Windows 7 клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
942974 У Windows Vista або Windows 7 заснована на клієнтському комп'ютері ви можете отримати доступ автономні файли хоча файловому сервері видаляється з мережі

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
230739 Структура папки кеша автономних файлів
328284 Деякі файли та папки, які не настроєно на бути зроблені доступними автономно кешування даних

Чи вирішено проблему?

Властивості

Номер статті: 230738 - Востаннє переглянуто: 2 квітня 2014 р. - Редакція: 3.0
Ключові слова: 
kbhowto kbmsifixme kbfixme kbmt KB230738 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 230738

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com