Popis aktualizace souborů definic pro beta verzi 2.0.0375.0 a základy zabezpečení společnosti Microsoft

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2310138 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft spolupracuje, aby computing co nejbezpečnější pro své zákazníky. Součástí této snahy Základy zabezpečení společnosti Microsoft poskytuje pravidelné aktualizace souborů definic, které slouží k identifikaci viry, spyware a jiný potenciálně nežádoucí software. Základy zabezpečení Microsoft také pravidelně poskytuje aktualizace modulu detekce. Společnost Microsoft dodává tyto aktualizace prostřednictvím funkce Automatické aktualizace.

Další informace

Další informace o nejnovější verzi beta Základy zabezpečení společnosti Microsoft navštivte následující web společnosti Microsoft:
Podpora Microsoft Security Essentials Beta

Vlastnosti

ID článku: 2310138 - Poslední aktualizace: 17. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Security Essentials OEM Pre-Installation Kit
Klíčová slova: 
kbmt KB2310138 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2310138

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com