Microsoft temel güvenlik uygulamaları ve tanım dosyası güncelleştirmelerini beta sürümü 2.0.0375.0 açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2310138
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Microsoft bilgisayar kullanımının olabildiğince güvenli, müşteriler için yapmaya çalışır. Bu çalışmaların bir parçası olarak, Microsoft temel güvenlik uygulamaları, virüs, casus yazılımları ve istenmeyebilecek yazılımları tanımlamak için kullanılan tanım dosyalarını düzenli olarak güncelleştirmeleri sağlar. Microsoft temel güvenlik uygulamaları algılama altyapısı güncelleştirmelerini de düzenli olarak sağlar. Microsoft, bu Güncelleştirmeler aracılığıyla otomatik Güncelleştirmeler özelliğini. sunar

Daha fazla bilgi

En son beta sürümünü Microsoft temel güvenlik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
Microsoft Güvenlik temelleri Beta desteği

Özellikler

Makale numarası: 2310138 - Last Review: 28 Eylül 2010 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB2310138 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2310138

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com