Spuštění nástroje Defragmentace disku systému Windows vyžaduje oprávnění správce

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 231176 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Systém Windows obsahuje nástroj Defragmentace disku. Ačkoli každý uživatel může získat přístup k Defragmentace disku konzoly, schopnost analýzu nebo defragmentaci svazku vyžaduje oprávnění správce. Pokud nemáte oprávnění správce a pokusíte se použít Disk nenaleznete, můžete obdržet následující zprávu:
Defragmentace disku

Musíte mít oprávnění správce k defragmentaci svazku.

Další informace

Program Defragmentace disku byl navržen především pro samostatné pracovní stanice nebo servery, jejichž uživatelé mají možnost přihlásit se místně s oprávněními správce.Defragmentace disku je nástroj umožňující správcům spravovat síťové pracovní stanice není určen. Tato verze není navržen pro vzdáleně spustit a nemůže být naplánováno automatické defragmentaci svazku bez interakce z přihlášeného uživatele. Jediným způsobem, který není správcem může defragmentovat místním svazku je Dfrg.msc konzolu spustit v kontextu uživatele, který má oprávnění správce. Toho lze dosáhnout pomocí následujícího příkazu:
runas /user:administrator@domain.company.com "mmc dfrg.msc"
Uživatel je vyzván k zadání hesla správce. Tento příkaz může být užitečný pro správce, který chce spustit defragmentace v počítači uživatele bez vynucení odhlášení uživatele.

Vlastnosti

ID článku: 231176 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbinfo kbmt KB231176 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:231176

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com