Spustenie programu Defragmentácia disku Windows vyžaduje oprávnenia správcu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 231176 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Systém Windows obsahuje nástroj Defragmentácia disku. Hoci každý užívateľ môžete získať prístup k programu Defragmentácia disku konzoly, schopnosť analýzu alebo defragmentáciu zväzku vyžaduje oprávnenia správcu. Ak nemáte oprávnenia správcu a pokúsite použiť Disk Defragmentor, môže zobraziť nasledujúce hlásenie:
Program Defragmentácia disku

Musíte mať oprávnenia správcu na defrag zväzku.

DALSIE INFORMACIE

Program Defragmentácia disku bolo určené predovšetkým pre samostatný pracoviská alebo servery, ktorých používatelia majú schopnosť prihlásiť sa lokálne s oprávneniami správcu.Program Defragmentácia disku sa nemá nástroj pre správcov zachovať sieťovo pracovné stanice. Táto verzia nie je určený na spustenie vzdialene a nemožno naplánovať na automaticky defragmentáciu zväzku bez interakcie od prihláseného používateľa. Jediný spôsob, ako non-správca môžete defragmentovať lokálny zväzok je spustiť konzolu na Dfrg.msc v kontexte používateľ s oprávneniami správcu. Urobíte to spustením nasledovného príkazu:
runas /user:administrator@domain.company.com "mmc dfrg.msc"
Používateľ je vyzvaný na zadanie hesla správcu. Tento príkaz môže byť užitočný pre správca, ktorý chce spustiť defragmentácie na počítači používateľa bez vynútenia odhlásenie používateľa.

Vlastnosti

ID článku: 231176 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB231176 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:231176

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com