Windows Disk Birleştiricisi'ni çalıştıran yönetici ayrıcalıklarını gerektirir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 231176 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows bir Disk Birleştiricisi aracını içerir. Disk Birleştiricisi konsolu için herhangi bir kullanıcı erişebilir, ancak yeteneği çözümlemek veya bir birimi birleştirmek için yönetici ayrıcalıkları gerektiriyor. Yönetici ayrıcalıklarına sahip olan ve Disk Birleştiricisi'nı kullanmaya çalıştığınızda, aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
Disk Birleştiricisi

Bir birimi birleştirmek için yönetici ayrıcalıklarınız olmalıdır.

Daha fazla bilgi

Disk Birleştiricisi, esas olarak tek başına iş istasyonları veya sunucular, yerel yönetici ayrıcalıkları ile oturum açma yeteneğini kullanıcınız için tasarlanmıştır. Disk Birleştiricisi, ağa bağlı iş istasyonları korumak, yöneticiler için bir araç olarak tasarlanmamıştır. Bu sürümü, uzaktan çalıştırmak için tasarlanmamıştır ve otomatik olarak oturum açan kullanıcı etkileşimi olmadan bir birimi birleştirmek için zamanlanamaz. Yönetici olmayan bir yerel bir birim birleştirebilir tek yolu, yönetici ayrıcalıklarına sahip bir kullanıcı bağlamında dfrg.msc konsol çalıştırmaktır. Bunu, aşağıdaki komutu çalıştırarak yapabilirsiniz:
runas /user:administrator@domain.company.com "mmc dfrg.msc"
Kullanıcı için bir yönetici parolası istenir. Bu komut, bir birleştirme bir kullanıcının oturumunu kapatmak için bu kullanıcı zorlamadan çalıştırmak isteyen bir yönetici için yararlı olabilir.

Özellikler

Makale numarası: 231176 - Last Review: 21 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB231176 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:231176

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com