Zátěžové nástroje Testování serveru WWW

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 231282 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat na (IIS) verze 7.0 se systémem Microsoft Windows Server 2008. Služba IIS 7.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením služby IIS naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Další informace o službě IIS 7.0 naleznete na webu společnosti Microsoft:
http://www.IIS.NET/default.aspx?TabId=1
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje seznam nástrojů, které slouží k Simulovat zatížení webových aplikací. Pomocí simulace zatížení pro vaše aplikace je možné test souběžnosti problémy a také lépe pochopit jak aplikace pracuje pod napětím. Testování zatížení a souběžného zpracování podle aktualizace prohlížeče není považován za platný test.

Další informace

Jsou k dispozici následující nástroje pro Web stress Microsoft: Pomocí těchto nástrojů můžete zdůraznit testování serveru WWW a zjistěte, jak reaguje, když několik set uživatelé aplikace v provozních špičkách. Tyto nástroje lze také serverové komponenty pro testování výkon, zámky a další problémy škálovatelnosti. Webové aplikace, která využívá databáze lze rovněž testovat parametry, jako je například souběžnosti, transakce, počet uživatelů, zámky, sdružování a tak dále.

Vlastnosti

ID článku: 231282 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 14.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
Klíčová slova: 
kbgraphxlinkcritical kbinfo kbperformancetool kbmt KB231282 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:231282

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com