Stressi tööriistad teie veebiserveris testida

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 231282 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Me soovitame tungivalt, et kõik kasutajad uuendada seda Microsoft Internet Information Services (IIS) versiooni 7.0 töötab Microsoft Windows Server 2008. IIS 6.0 suurendab märgatavalt veebiinfrastruktuuri turvalisust. IIS-i turvalisusega seotud teemade kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
IIS 7.0 kohta lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.IIS.net/default.aspx?tabid=1
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Käesolevas artiklis loetletakse tööriistade abil saate simuleerida koormust oma veebirakendusi. Jäljendamine koormust oma taotlus, saab testida kokkulangevus küsimustega samuti paremini mõista, kuidas Teie taotlus käitub pinge alla. Katsetamine koormuse ja kokkulangevus poolt värskendav brauser ei peeta sobiv test.

Lisateave

Järgmine Veebitööriistad stress on saadaval Microsoft: Need tööriistad võite rõhutada testida teie veebiserveris, et näha, kuidas See reageerib teie taotlus tipptunnil, kui mitu sada kasutajat. Need vahendid saab kasutada ka test server-side komponendid jõudluse, lukud ja muud mastaapsuse küsimused. Veebirakendus, mis tugineb Samuti võib andmebaaside parameetreid nagu kokkulangevus, katsetada tehingute arv kasutajaid, lukud, ühendamise ja nii edasi.

Atribuudid

Artikli ID: 231282 - Viimati läbi vaadatud: 7. juuni 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
Märksõnad: 
kbgraphxlinkcritical kbinfo kbperformancetool kbmt KB231282 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 231282

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com