כלים מאמץ אל מחשב שרת האינטרנט שלך

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 231282 - View products that this article applies to.
אנו ממליצים לכל המשתמשים לשדרג אל Microsoft Internet Information Services (IIS) גירסה 7.0 פועל Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 מגדיל באופן משמעותי את אבטחת תשתית האינטרנט. לקבלת מידע נוסף אודות נושאים הקשורים לאבטחה של IIS, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
לקבלת מידע נוסף אודות IIS 7.0, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
הרחב הכל | כווץ הכל

תקציר

מאמר זה מספק רשימה של כלים שבהם באפשרותך להשתמש כדי הדמיית עומס עבור יישומי אינטרנט. באמצעות הדמיית עומס עבור שלך יישום, אתה יכול מחשב בעיות בשיתוף פעולה וכן להבין טוב יותר כיצד היישום פועל תחת עומס. בדיקות עומס ו בשיתוף פעולה על-ידי רענון הדפדפן אינו נחשב מחשב חוקי.

מידע נוסף

כלי מאמץ האינטרנט הבאים עומדים לרשותך Microsoft: עם כלים אלה ניתן הלחץ מחשב שרת האינטרנט שלך כדי לראות כיצד הוא מגיב כאשר מאות אחדות של משתמשים לגשת ליישום שלך בשעות שיא. כלים אלה יכולים לשמש גם הרכיבים בצד השרת עבור מחשב ביצועים, נעילות ונושאים אחרים מדרגיות. יישום אינטרנט אשר מסתמך מסדי הנתונים גם ניתן לבדוק על פרמטרים כגון בשיתוף פעולה, טרנזקציות, מספר משתמשים, נעילות, צירוף, וכן הלאה.

מאפיינים

Article ID: 231282 - Last Review: יום שישי 07 יוני 2013 - Revision: 3.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
מילות מפתח 
kbgraphxlinkcritical kbinfo kbperformancetool kbmt KB231282 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 231282

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com