Web sunucunuzu sınamak için yük araçları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 231282 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Tüm kullanıcıların Microsoft ınternet ınformation Services (IIS) sürüm 7.0 yükseltmenizi öneririz Microsoft Windows Server 2008 çalışan. IIS 7.0, Web altyapı güvenliği önemli ölçüde artırır. IIS güvenliği ile ilgili konular hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
IIS 7.0 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, bir listesi için Web uygulamalarınızı yük benzetimi yapmak için kullanabileceğiniz araçlar sağlar. Yükleme için uygulamanızın taklit, eşzamanlılık sorunlarını yan? s?ra daha iyi uygulamanız, yük altında nasıl davranacağını anlamak. Bir tarayıcı yenileyerek yükü ve eşzamanlılık sınaması, geçerli bir sınama nitelendirilmez.

Daha fazla bilgi

Microsoft aşağıdaki Web yük Araçlar kullanılabilir: Bu araçlarla, vurgulamanız tepki birkaç yüz kullanıcı uygulamanız yoğun saatlerde eriştiğinizde nasıl yeniden verir görmek için Web sunucunuz sınayın. Bu araçlar, sunucu tarafındaki bileşenleri için performans, kilitler ve diğer ölçeklenebilirlik sorunlarına sınamak için de kullanılabilir. Veritabanı kullanan BIR Web uygulaması, eşzamanlılık, <a2>Hareketler</a2>, <a4>kullanıcıların, kilitlerin, havuzu ve diğerleri gibi parametreleri de sınanabilir.

Özellikler

Makale numarası: 231282 - Last Review: 15 Eylül 2009 Salı - Gözden geçirme: 13.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbgraphxlinkcritical kbinfo kbperformancetool KB231282 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:231282

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com