Стрес інструменти для перевірки вашого веб-сервера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 231282 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Ми настійно рекомендуємо, що всі користувачі оновлення до Microsoft інформаційних служб Інтернету (IIS) версії 7.0 під керуванням Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 значно підвищує безпеку веб-інфраструктури. Щоб отримати додаткові відомості про IIS безпеки, пов'язаних з тим відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://www.Microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Щоб отримати додаткові відомості про IIS 7.0 відвідайте веб-сайті Microsoft:
http://www.IIS.net/default.aspx?tabid=1
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

У цій статті наведено список інструментів, які можна використовувати для імітувати навантаження для веб-додатків. Шляхом імітації навантаження для вашого застосування, можна протестувати паралелізмом питань як також краще зрозуміти, як Ваша заявка поводить себе під стресом. приймальні випробування навантаження і паралелізм на оновлення браузера не вважається дійсним випробування.

Додаткові відомості

Наступні веб-стрес інструменти доступні з Microsoft: З цих інструментів ви можете стрес приймальні випробування веб-сервера, щоб побачити, як вона реагує, коли кілька сотень користувачам доступ до вашого застосування в піковий Вільний час. Ці інструменти також використовуються для перевірки серверних компонентів для продуктивність, замки та інших питань, масштабованість. Веб-додаток, що спирається на баз даних можна також перевірити на параметри, такі як конкурентність, операцій, кількість користувачів, замки, організації пулу і так далі.

Властивості

Номер статті: 231282 - Востаннє переглянуто: 12 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Internet Information Server 3.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 7.0
Ключові слова: 
kbgraphxlinkcritical kbinfo kbperformancetool kbmt KB231282 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 231282

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com