Rühmapoliitika töötlemine "Loopback"

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 231287 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Kokkuvõte

Rühmapoliitika rakendub kasutaja või arvuti nii, et sõltub kasutaja ja arvuti objektide asukohta Active Directory. Siiski mõnel juhul kasutajad võivad tuleb nende põhineb üksi arvuti objekti asukoha suhtes kohaldada. Rühmapoliitika loopback funktsiooni abil saate rakendada rühmapoliitika objektide (GPO) sõltuvad ainult millisesse arvutisse kasutaja logib sisse.

Lisateave

Kasutaja konfiguratsioon ühe arvuti seadmiseks toimige järgmiselt.
 1. Aastal selle rühma poliitika Microsofti halduskonsooli (MMC), klõpsake nuppu Arvuti konfiguratsioon.
 2. Leidke Administratiivsed Mallid, klõpsake nuppu Süsteemi, klõpsake nuppu Rühmapoliitika, ja seejärel lubage selle Loopback poliitika valik.
Selle poliitika suunab kohaldada lubatu kogum arvuti kasutaja, kes mõjutab see poliitika arvutisse logib süsteem. Selle poliitika on ette nähtud eriline kasutada arvuteid, kus tuleb muuta kasutaja poliitika põhineb arvuti, mis kasutab. Näiteks arvutite üldkasutatavates ruumides, laborite ja klassiruumides.

Märkus Loopback toetatakse ainult Active Directory keskkonnas. Arvuti kontot ja kasutaja konto peab olema Active Directory. Kui Microsoft Windows NT 4.0 põhineb domeenikontrolleri haldab kas konto, mille loopback ei toimi. Klientarvutis peab olema töötab üks järgmistest operatsioonisüsteemidest:
 • Windows XP Professional
 • Windows 2000 Professional
 • Windows 2000 Server
 • Windows 2000 Advanced Server
 • Windows Server 2003
Kui kasutajad töötavad oma töökohad, võite rühmapoliitika sätteid kohaldada põhineb kasutaja objekti asukoht. Seetõttu on soovitatav konfigureerida põhineb kasutaja konto elab organisatsiooniüksuse poliitikasätteid. Siiski võib olla juhtumeid, kui arvuti objekti elab teatud organisatsiooniüksusega ja poliitika sätteid tuleks kohaldada kasutaja põhineb asemel objektil arvuti objekti asukoha.

Märkus Filtreerida ei saa kasutaja sätted, mida kohaldatakse eitada või AGP ja loe õiguste eemaldamine määratud loopback poliitika arvuti objekt.

Tavaline kasutaja rühmapoliitika töötlemise määrab nende organisatsiooniline üksus asub arvutitel GPO-sid rakendatakse selleks arvuti käivitumisel. Kasutajad saavad Organisatsiooniüksus on GPO-sid rakendatakse järjestuses ajal sisselogimise, sõltumata sellest, millisesse arvutisse nad sisse logivad.

Mõnel juhul ei pruugi selle töötlemise tellimuse korral. Näiteks, kui sa tahad rakendusi, mis on määratud või avaldada oma organisatsiooniüksuse installitavaks teatud organisatsiooniüksusega arvuti kasutaja on sisse logitud kasutajatele. Rühmapoliitika loopback support funktsiooni, saate määrata kaks võimalust laadida lubatu nimekirja iga kasutaja selle konkreetse organisatsiooniüksuse arvutid:
 • Ühenda re?iim
  Selles re?iimis, kui kasutaja logib sisse, kasutajaloendi lubatu on tavaliselt kogutud GetGPOList funktsiooni abil. GetGPOList funktsiooni nimetatakse siis jälle arvuti asukoht Active Directory abil. Siis lisatakse loend lubatu arvuti kasutaja lubatu lõppu. See põhjustab arvuti lubatu on kõrgem kui kasutaja lubatu. Selle näite puhul lisatakse loend lubatu arvuti kasutaja nimekirja.
 • Asenda re?iim
  Selles re?iimis on kogutud kasutaja nimekirja registrist. Kasutatakse ainult loetelu põhineb arvuti objekti lubatu.

Atribuudid

Artikli ID: 231287 - Viimati läbi vaadatud: 6. juuni 2013 - Redaktsioon: 1.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows Server 2003 Web Edition
Märksõnad: 
kbenv kbinfo kbnetwork kbmt KB231287 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 231287

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com