XADM: Bilgi deposu 3355443752 hizmete özel hata verir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 231299 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Çevrimiçi bir yedekten geri yükledikten sonra hizmete özel hata 3355443752 başlatmak bilgi deposu hizmetinin başarısız olur. Uygulama günlüğü aşağıdaki olayları içerir:
Olay KIMLIĞI: 5000
Kaynak: Msexchangeıs
Tür: hata
Kategori: Genel
Microsoft Exchange Bilgi Deposu hizmeti başlatılamadı. 0Xc8000228 hata oluştu.

Olay KIMLIĞI: 1080
Kaynak: Msexchangeıs
Tür: hata
Kategori: Kurtarma
Bir geri yükleme işleminden sonra 0xc8000228 hata oluştuğu için veritabanını kurtarmak açılamıyor. Düzeltme eki dosyası bu yedeklemeden oluşturulur.

Olay KIMLIĞI: 0
Kaynak: ESE97
Tür: hata
Kategorisi: Günlüğe kaydetme/kurtarma
Msexchangeıs ((416))-552
Son olay üzerinde'parantez içindeki sayı farklı olabilir, ancak-552 yok.

Neden

Bu sorun, çalışan bir sonucudur isinteg - düzeltme eki veya çevrimiçi yedekleme ve bilgi deposu hizmetini başlatmadan önce geri hemen sonra eseutil /r /is.

Yalnızca isinteg - düzeltme eki çevrimdışı bir yedekten geri yükledikten sonra. Çalıştırırsanız, isinteg - düzeltme eki (her zaman bir çevrimiçi yüklenmesinden sonra olduğu gibi) karşı çevrimiçi geri yükleme, veritabanlarının tutarsız. Bu noktada, ısinteg, Eseutil /r ile aynı / olan bir yazılım kurtarma çalışır.

Çevrimiçi bir geri yükleme, her iki özel ve ortak bilgi depolarını için düzeltme eki dosyaları geri yükler. Bu düzeltme eki dosyaları, Priv.pat ve Pub.pat, yazılımla kurtarma sırasında replayed hareketleri içerir. Bu nedenle, artık düzeltme eki dosyaları eşleşir ve ayrıca eksik hareketleri nedeniyle zarar görmüş bir veritabanı oluşturabilir veritabanını yazılımla kurtarma sonuçlanır. Bilgileri depolamak, hizmet başlatıldığında Kurtarma ile bir-552 Jet_errDatabasePatchFileMismatch başarısız olur.

Çözüm

Hizmeti başlatmak için önce çevrimiçi yedek olmadan çalışan başka bir geri yükleme çalıştırmak isinteg - düzeltme eki.

Daha fazla bilgi

Bilgi deposu günlük klasöründe bir edb.log varsa, ısinteg - düzeltme eki yalnızca çalıştığını unutmayın. Çevrimiçi bir geri yükleme bir edb.log geri yüklemez. "(Bu, varolan tüm günlük dosyalarına bilgi deposunun klasörleri korur) yok zarar geri" işlemi yaptıktan sonra bu nedenle, burada açıklanan durum yalnızca oluşur ve bu geri yükleme ile hemen ısinteg - izlediğinizde, düzeltme eki. Bu bir-552 hatası oluşturabilecek yalnızca bir durum değildir ve diğer durumlarda, neden ve çözüm farklı olabilir.

Özellikler

Makale numarası: 231299 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB231299 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:231299

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com