Fotografie sú stále prevzaté po zapnutí "Stiahnuť fotografie z Active Directory" politiky pre aplikáciu Outlook 2010

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2313002 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Môžete zapnúť nesťahujte fotografie zo služby Active Directory pre program Microsoft Outlook 2010. Však fotografie pre používateľov vo vašej organizácii sú stále Stiahnuť Outlook Social Connector, a fotky sú zobrazené na table osôb.

Stiahnuť fotky z Active Directory politiky je zobrazený na nasledovnom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Stiahnuť fotografie z Active Directory politiky


Na nasledujúcej ilustrácii tablu osôb, ktorý zobrazuje fotografie pre používateľov v globálnom zozname adries (GAL).

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Tablu osôb s fotografiou

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, pretože hodnota databázy registry nie stiahnuť fotografie z Active Directory politiky v Outlk14.adm a Outlk14.admx zásad skupiny šablóny je nesprávna. Tieto šablóny konfigurovať DWORD hodnotu DownloadPhotosFromAD databázy Registry v nasledujúcom podkľúči databázy registry na klienta Outlook 2010:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Office\Outlook\Socialconnector

Avšak, správnu hodnotu DWORD na ovládanie sťahovanie fotografií z Doménové služby Active Directory (AD DS) je pomenovaný DownloadDetailsFromAD.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, upravte šablóne skupinovej politiky, ktorý používate na spravovanie programu Outlook 2010. Robiť to, postupujte nasledovne.

Poznámka Máte na odstránenie šablóny skupinovej politiky pre program Outlook 2010 z miestnej Editora politiky skupiny pred vykonaním tejto zmeny. To znamená, že budete musieť prekonfigurovať všetky Outlook 2010 nastavenia politiky, ktoré ste predtým nakonfigurovali musíte odstrániť šablónu z miestnej Editora politiky skupiny.
 1. Otvorte šablónu politiky skupiny (Outlk14.adm alebo Outlk14.admx) v textovom editore, ako napríklad Poznámkový blok.
 2. Vyhľadajte nasledujúci text.
  PoznámkaExistujú dva prípady z DownloadPhotosFromAD v šablóne skupinovej politiky. Uistite sa, že nájsť presný text, ktorý je k dispozícii v tomto kroku a nie text pre ostatné a správne inštanciu DownloadPhotosFromAD. Ďalšie informácie o správnej inštancii, nájdete v časti "Viac informácií o druhú inštanciu DownloadPhotosFromAD nastavenie v šablóne skupinovej politiky".

  • Outlk14.adm
   POLITIKA!L_DoNotDownloadPhotosFromActiveDirectory

   NÁZOVKĽÚČA "software\policies\microsoft\office\outlook\socialconnector"
   VYSVETLIŤ!L_DoNotDownloadPhotosFromActiveDirectoryExplain
   NÁZOVHODNOTY "DownloadPhotosFromAD"
   KĽÚČOVÉ SLOVO VALUEON ČÍSELNÉ 0
   VALUEOFF ČÍSELNÉ 1

   KONIEC POLITIKY
   DownloadPhotosFromAD
  • Outlk14.ADMX
   <policy name="L_DoNotDownloadPhotosFromActiveDirectory" class="User" displayname="$(string.L_DoNotDownloadPhotosFromActiveDirectory)" explaintext="$(string.L_DoNotDownloadPhotosFromActiveDirectoryExplain)" key="software\policies\microsoft\office\outlook\socialconnector" valuename="downloadphotosfromad"></policy>
   <parentCategory ref="L_OutlookSocialConnector"></parentCategory>
   <supportedOn ref="windows:SUPPORTED_WindowsVista"></supportedOn>
   <enabledValue></enabledValue>
   <decimal value="0"></decimal>


   <disabledValue></disabledValue>
   <decimal value="1"></decimal>


 3. V tomto texte, vyhľadajte "DownloadPhotosFromAD" (Outlk14.adm) alebo "downloadphotosfromad" (Outlk14.admx) a urobiť nasledovné zmeny.
  Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
  Outlk14.admOutlk14.ADMX
  Pôvodný text"DownloadPhotosFromAD""downloadphotosfromad"
  Nový text"DownloadDetailsFromAD""downloaddetailsfromad"
 4. Uložte súbor šablóny a pridajte upravený súbor späť do miestnej Editora politiky skupiny.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o nastavení politiky DownloadDetailsFromAD.

Nastavenie politiky DownloadDetailsFromAD ovláda viac ako len zobrazenie fotografií z AD DS na table osôb. Toto nastavenie ovláda aj zobrazenie kontaktu hlavy a názov spoločnosti. Ak povolíte toto nastavenie politiky, DownloadDetailsFromAD= 0, AD DS kontaktné údaje (foto, názov a spoločnosť) nie sú stiahnuté. Ak vypnete toto nastavenie politiky, alebo ak toto nastavenie politiky nenakonfigurujete, kontaktné údaje sú stiahnuté a zobrazená na table osôb.

Poznámka Pri DownloadDetailsFromAD= 0, informácie, ktoré sa zobrazujú na table osôb závisí od toho či používate režim s vyrovnávacou pamäťou alebo online profil a umiestnenie kontaktné informácie.
 • Režim s vyrovnávacou pamäťou
  Keď ste v režime s vyrovnávacou pamäťou a DownloadDetailsFromAD= 0, môžete vidieť kontaktné údaje (foto, názov firmy alebo názov) Ak informácie pochádzajú z nasledujúcich zdrojov:
  • Adresár offline (OAB)
  • Priečinok Kontakty v poštovej schránke
  • Sociálny kontakt sieťový konektor
  Kontaktné údaje sú uložené iba v službách AD DS, ako sú fotografie, tablu osôb nezobrazuje tie detaily. Napríklad na nasledujúcej ilustrácii že kontakt fotka je dostupná iba v službách AD DS, ale názov spoločnosti kontaktu (Wingtiptoys) a titul (Tester) sú k dispozícii od OAB.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2892241

 • Režim online
  Keď ste v režime online, a DownloadDetailsFromAD= 0, môžete vidieť kontaktné údaje (foto, názov firmy alebo názov) Ak informácie pochádzajú z nasledujúcich zdrojov:
  • Priečinok Kontakty v poštovej schránke
  • Sociálny kontakt sieťový konektor

  Kontaktné údaje sú uložené iba v službách AD DS, tablu osôb kontaktné údaje nezobrazuje. Ak kontaktné údaje sú dostupné v lokálnom priečinku Kontakty, údaje sa zobrazujú na table osôb. Zdroj kontaktné údaje sa potvrdzuje, Ak umiestnite ukazovateľ nad fotografiu kontaktu pre Holly Holt. V tomto príklade spoločnosť meno a titul pre Holly Holt sa nezobrazujú.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2892242


  V tejto istej nasledujúci obrázok, kontaktné údaje forMarcelo Santos sú k dispozícii v lokálnom priečinku Kontakty. Preto údaje sú zobrazené na table osôb. V tomto príklade sa potvrdzuje zdroj kontaktných Ak umiestnite ukazovateľ nad fotografiu kontaktu pre Marcelo Santos.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2892243
Ďalšie informácie o spravovaní Outlook Social Connector pomocou politiky skupiny, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2020103 Ako zvládať Outlook Social Connector pomocou skupinovej politiky


Viac informácií o druhú inštanciu DownloadPhotosFromAD nastavenie v šablóne skupinovej politiky

Ako je uvedené vyššie v tomto článku, šablóny skupinovej politiky pre program Outlook 2010 obsahuje dve inštancie DownloadPhotosFromAD hodnoty. Nasledovné inštancie sú správne a mali nemení:
 • Outlk14.adm
  POLITIKA!L_DoNotDownloadPhotosFromTheActiveDirectory
  NÁZOVKĽÚČA "software\policies\microsoft\office\14.0\outlook\contact"
  VYSVETLIŤ!L_DoNotDownloadPhotosFromTheActiveDirectoryExplain
  NÁZOVHODNOTY "DownloadPhotosFromAD"
  KĽÚČOVÉ SLOVO VALUEON ČÍSELNÉ 0
  VALUEOFF ČÍSELNÉ 1
  KONIEC POLITIKY
 • Outlk14.ADMX
  <policy name="L_DoNotDownloadPhotosFromTheActiveDirectory" class="User" displayname="$(string.L_DoNotDownloadPhotosFromTheActiveDirectory)" explaintext="$(string.L_DoNotDownloadPhotosFromTheActiveDirectoryExplain)" key="software\policies\microsoft\office\14.0\outlook\contact" valuename="downloadphotosfromad">
  </policy>
  <parentCategory ref="L_Other"></parentCategory>
  <supportedOn ref="windows:SUPPORTED_WindowsVista"></supportedOn>
  <enabledValue>
  <decimal value="0"></decimal>
  </enabledValue>
  <disabledValue>
  <decimal value="1"></decimal>
  </disabledValue>

Poznámka Sú cesty registra pre túto inštanciu DownloadPhotosFromAD v šablóne skupinovej politiky sa líši od cestu databázy registry nesprávne inštanciu, ktorá musí nahradiť DownloadDetailsFromAD.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Stupňa DownloadPhotosFromADCesty registra, ktorý je špecifikovaný v skupinovej politike šablón
Nesprávna inštanciasoftware\policies\microsoft\office\Outlook\SocialConnector
Správne stupňasoftware\policies\microsoft\office\14.0\outlook\contact

Nastavenie pre tento správny príklad DownloadPhotosFromAD sa nachádza v iných uzol pod Outlook možnosti v miestnej Editora politiky skupiny, ako je znázornené na nasledujúcom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Prevzatie fotografií z reklamy


Po zapnutí tohto správneho stupňa nie stiahnuť fotografie z Active Directory politiky, politiky zastaví zobrazovanie vašich fotografií v Info časti na kartu súbor v programe Outlook 2010. Toto je zobrazené na nasledovnom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2892244


Ak zapnete túto inštanciu nie stiahnuť fotografie z Active Directory politiky, môžete tiež zvážiť odstránenie zmeniť odkaz, ktorý je umiestnený pod túto fotografiu. Ak vypnete zobrazovanie fotografií v sekcii Info na kartu súbor, to nemá zmysel poskytnúť odkaz na nechať userschange ich fotografie. Odstrániť odkazzmeniť , zapnúť Skryť foto odkaz . Táto politika je dostupný pod uzol v strome politiky, ako je znázornené na nasledujúcom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Skryť foto odkaz


Po zapnutí politiky Skryť foto odkaz , na odkaz zmeniť je odstránený pod fotografiu alebo pod silueta obrázok v sekcii Info na kartu súbor , ako je znázornené na nasledujúcom obrázku.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2892245


Stav

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v sekcii "Platí pre".

Vlastnosti

ID článku: 2313002 - Posledná kontrola: 23. septembra 2013 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Outlook 2010
Kľúčové slová: 
kbprb kbsurveynew kbexpertiseinter kbmt KB2313002 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2313002

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com