Funkce Sdílení připojení k Internetu nefunguje s jednosměrnými adaptéry

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 231648 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Sdílení připojení k nemusí fungovat s Jednosměrná zařízení. Například při pokusu o spuštění ICS v počítači s nainstalovanou DirecPC může zobrazit následující chybová zpráva:
Došlo k chybě při pokusu o načtení Bicdd32.dll

Příčina

K tomuto problému dochází, protože ICS vyžaduje dva síťové adaptéry (zda jsou fyzické síťové adaptéry nebo adaptéry telefonické) přesuňte IP požadavky z místní sítě k Internetu. Obousměrné, což znamená, že jejich můžete odesílat i přijímat data musí být oba adaptéry.

Další informace

Jednosměrné adaptéry (adaptéry mohou pouze odesílat nebo přijímat pouze data) nemusí fungovat s ICS. Surfboard modemy DirecPC (který používá satelitní příjem dat z Internetu) a vyžadují počáteční připojení prostřednictvím telefonní linky modemu pro připojení k Internetu poskytovatel metadat. Používají jiný adaptér přijímat data z Internetu. ICS nelze vyřešit modem telefonní linky a zařízení s velkou šířkou pásma jako jeden adaptér tak nemůže předávat požadavky IP v síti.

Funkce ICS správně pomocí vícenásobného formátu jako podél vícelinkové funkce dva modemy a telefonní dva řádky však poskytována společnosti Dial - Up Networking soubory. Řešení jiných dodavatelů, jako například Diamond Multimedia Shotgun technologie může nebo nemusí fungovat s ICS.

DirecPC má vyřešit tento problém produktu DirecPC verze 2.1. Další informace naleznete na webu DirecPC:
http://www2.direcpc.com/helpfiles/index.html
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 231648 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Second Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kberrmsg kbprb KB231648 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:231648

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com