ICS ile tek yönlü bağdaştırıcılar işlev.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 231648 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Internet Bağlantısı Paylaşımı (ICS), tek yönlü aygıtlarında çalışmayabilir. Örneğin, ICS, bir bilgisayarda yüklü DirecPC ile başlatmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Bicdd32.dll yüklemeye çalışırken hata oluştu

Neden

(Bunlar fiziksel ağ bağdaştırıcıları veya çevirmeli ağ bağdaştırıcısı olup olmadığını) ICS iki ağ bağdaştırıcısı IP istekleri, ınternet'e bir yerel ağdan taşımak gerektirdiğinden, bu sorun oluşur. Bunlar hem gönderip veri, başka bir deyişle çift-yönlü, her iki bağdaştırıcı olmalıdır.

Daha fazla bilgi

Tek yönlü bağdaştırıcılar (yalnızca göndermek veya yalnızca veriyi alacak bağdaştırıcıları) ile ICS çalışmayabilir. Örneğin, (Bu, ınternet üzerinden veri almak için bir uydu kullanır) DirecPC ve Surfboard modemlerin, ilk bağlantıyı ınternet servis sağlayıcısına bağlanmak için modemi telefon hattı üzerinden gerektirir. Bunlar başka bir bağdaştırıcı ınternet'ten veri almak için kullanın. Bu nedenle, bu IP ağ istekleri olarak iletemez ICS bir bağdaştırıcı olarak modemi telefon hattına ve yüksek bant aygıtı çözümlenemiyor.

Ancak, Microsoft'un Dial - Up Networking dosyaları düzgün birden çok bağlantı biçimde birden çok bağlantı işlevselliğini birlikte modemlerin ve iki telefon hatlarını kullanarak ICS işlevleri sağladı. Diamond Çokluortam'ın Shotgun teknolojisi gibi üçüncü taraf çözümleri olabilir veya ICS ile çalışmayabilir.

DirecPC kendi DirecPC ürün 2.1 sürümünde bu sorun giderilmiş. Daha fazla bilgi için DirecPC Web sitesine bakın:
http://www2.direcpc.com/helpfiles/index.html
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 231648 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 İkinci Sürüm
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kberrmsg kbprb KB231648 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:231648

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com