Numer ID artykułu: 2321134 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po otwarciu programu Internet Explorer, zobacz okno dialogowe z informacją, że zainstalowanej wersji programu narzędziowego Baidu jest niezgodny z programu Windows Internet Explorer 8. Można wyłączyć dodatek Baidu narzędzi lub zaktualizować go do najnowszej wersji, aby rozwiązać ten problem.

Rozwiązanie

Zdiagnozować i rozwiązać problem automatycznie

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets mats1
Z Rozwiązywanie problemów o dodatku Internet Explorer IE zawiesza się lub blokuje Narzędzie do rozwiązywania problemów może automatycznie naprawić problem opisany w tym artykule.
To narzędzie do rozwiązywania problemów rozwiązuje wiele problemów.Dowiedz się więcejUruchom teraz
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets mats2

Aktualizacja Baidu narzędzi

Zainstaluj najnowszą wersję narzędzi Baidu Aby był zgodny z programem Internet Explorer 8.

Kroki ręcznego Wyłącz pasek narzędzi Baidu

Aby wyłączyć dodatek narzędzi Baidu, wykonaj następujące kroki:
  1. Zamknij wszystkie okna programu Internet Explorer.
  2. Otwórz nowe okno programu Internet Explorer.
  3. Gdy zostanie wyświetlony komunikat z informacją "Zarządzaj dodatkami" Baidu paska narzędzi, kliknij przyciskZawsze Otwórz program Internet Explorer bez tego dodatku.

    Uwaga Dodatek jest obecnie wyłączone i nie zostanie załadowany ponownie. Program Internet Explorer 8 teraz powinno działać bez żadnych problemów.

Jeśli problem nie został rozwiązany, można skontaktować się Pomoc techniczna firmy Microsoft Aby uzyskać dodatkową pomoc.

Produkty innych firm omówione w tym artykule są wytwarzane przez producentów niezależnych od firmy Microsoft. Firma Microsoft nie udziela żadnych gwarancji, domyślnych ani żadnego innego rodzaju, odnośnie do wydajności lub niezawodności tych produktów.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2321134 - Ostatnia weryfikacja: 11 stycznia 2014 - Weryfikacja: 8.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internet Explorer 8
Słowa kluczowe: 
kbfixmedell kbmsifixme kbfixme kbvideocontent kbcip kbmt KB2321134 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2321134

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com