ID článku: 2321301 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Automatická diagnostika a oprava problémuTeraz prejdite do časti Vyriešil sa problém?.

Poznámka Touto automatickou opravou sa deaktivuje možnosť používania panela XFinity Toolbar.

Poznámka Tento sprievodca môže byť dostupný iba v angličtine. Automatická oprava však funguje aj pre ostatné jazykové verzie systému Windows.

Poznámka Ak momentálne nepracujete s počítačom, v ktorom sa problém vyskytol, môžete automatickú opravu uložiť na jednotku flash alebo disk CD a neskôr ju spustiť v počítači, v ktorom sa vyskytol problém.

Poznámka Ak chcete tento problém vyriešiť sami, prejdite do časti Ja to vyriešim.
Boli tieto informácie užitočné? Odošlite nám svoje pripomienky

PRIZNAKY

Po otvorení programu Internet Explorer sa zobrazí dialógové okno s hlásením o nainštalovaní verzie panela XFinity Toolbar, ktorá nie je kompatibilná s programom Internet Explorer 8.

PRICINA

Panel Xfinity Toolbar je doplnkom programu Internet Explorer. Vaša verzia panela XFinity Toolbar je nekompatibilná s programom Internet Explorer 8.
Ja to vyriešim

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jeden z nasledovných postupov:

Postup 1: Aktualizácia softvéru

Prevezmite novú verziu doplnku, ktorá bude spolupracovať s programom Internet Explorer 8. Ak to chcete urobiť, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu:

Vyhľadať na lokalite tretej strany

Postup 2: Vypnutie doplnku

Postupujte nasledovne:
 1. Zatvorte všetky okná programu Internet Explorer.
 2. Otvorte nové okno programu Internet Explorer.
 3. Po zobrazení správy Spravovanie doplnkov pre panel XFinity Toolbar kliknite na položku Vždy otvoriť program Internet Explorer bez tohto doplnku. Doplnok sa znova nenačíta a program Internet Explorer 8 bude pracovať bez problémov.
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  2404600


  Poznámka Keď kliknete na položku Vždy otvoriť program Internet Explorer bez tohto doplnku, doplnok sa zakáže a nenačíta sa pri spustení programu Internet Explorer.


Vyriešil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil, úspešne ste dokončili postupy v tejto časti. Ak sa problém nepodarilo vyriešiť, môžete sa obrátiť na oddelenie technickej podpory.
 • Oceníme vaše pripomienky. Ak chcete poskytnúť pripomienky alebo nahlásiť ľubovoľný problém súvisiaci s týmto riešením, použite blog Fix it for me alebo nám pošlite e-mail.
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 2321301 - Posledná kontrola: 1. marca 2012 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Internet Explorer 8
Kľúčové slová: 
kbcip kbmsifixme kbfixme KB2321301

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com