Atributy globální katalog a replikace vlastnosti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 232517 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Globální katalogy obsahují atributy běžně prohledány ze všech názvových kontextů doménové struktury. Atribut je součástí globálního katalogu, pokud je vlastnost partialAttributeSet atribut nastavena na PRAVDA Naming Context ve schématu. Při této vlastnosti je označeno nejprve TRUE, atribut replikovány do každého schématu Naming Context. Každý řadič domény musí provést jeho názvových kontextů konzistentní schéma provedením úplné synchronizace na globální katalogy. Pokud je vlastnost partialAttributeSet prázdné, atribut není součástí globálního katalogu. Pokud je vlastnost partialAttributeSet nastavena na FALSE, je atribut označen pro odebrán z globálního katalogu. Při vlastnost hodnotu FALSE, je PartialAttributeDeletionList nastavena na hodnotu TRUE, dokud atribut je odebrán z globálního katalogu. Zaškrtnuté PartialAttributeDeletionList na za základ řadič domény a neaktualizuje číslo USN.

Další informace

Globální katalog je služba a úložiště obsahuje informace o složce ze všech domén v doménové struktuře. Globální katalog je dotázána najít běžné objekty irelevantní jejich původní domény v doménové struktuře. Globální katalog slouží k rychlejšímu vyhledávání podle místně udržováním částečnou repliku všechny doménové struktury domény atributy včetně schématu a konfiguraci kontext názvů řešení dotazů pro všechny domény v doménové struktuře. Řadič domény obsahuje alespoň tři kontexty pojmenování ve výchozím nastavení: schéma, konfigurace a domény. Pokud řadič domény je globální katalog, bude podržte další kontexty pojmenování. Seznam názvových kontextů obsažené v kontejneru následující na každém řadiči domény:

CN = oddílů
CN = Configuration
DC = doména
DC = kořenový
DC = com (nebo net, nám atd)

Vlastnosti

ID článku: 232517 - Poslední aktualizace: 26. února 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB232517 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:232517

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com