Genel katalog öznitelik ve yineleme özellikleri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 232517 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Genel kataloglar, bir ormanın tüm adlandırma bağlamları sık aranan özniteliklerini içerir. Öznitelik partialAttributeSet özellik şemada Naming Context TRUE ayarlanmışsa özniteliği genel kataloğa dahil edilir. Bu özellik True ilk işaretli olduğunda, öznitelik her şema adlandırma bağlamı için yinelenir. Her etki alanı denetleyicisi, adlandırma bağlamları tutarlı bir şemayı içeren genel kataloglara tam bir eşitleme yaparak yapmanız gerekir. PartialAttributeSet özelliği boşsa, özniteliği genel kataloğa dahil edilmez. PartialAttributeSet özelliği FALSE olarak ayarlan?rsa, bu özniteliği genel katalogdan kaldırılması için işaretlendi. Özellik FALSE olduğunda, the PartialAttributeDeletionList genel kataloğa öznitelik kaldırılıncaya kadar TRUE olarak ayarlanır. PartialAttributeDeletionList temizlenecek bir etki alanı denetleyicisi olarak her ve USN sayısı güncelleştirmez.

Daha fazla bilgi

Genel kataloğa bir hizmet ve ormandaki tüm etki alanlarında klasör bilgilerini içeren deposu ' dir. Genel katalog, ormandaki kullanıcıların kaynak etki alanı ilgisiz ortak nesneleri bulmak için sorgulanır. Genel katalog, ormandaki tüm etki alanı için sorgular kısmi bir yineleme özniteliklerinin şema ve yapılandırma içerik adlandırma dahil olmak üzere tüm ormandaki etki alanı yerel olarak tutarak çözme tarafından aramalarını hızlandırmak için kullanılır. Bir etki alanı denetleyicisi, varsayılan ayar olarak en az üç adlandırma bağlamlarını sahiptir: şema, yapılandırma ve etki alanı. Etki alanı denetleyicisini genel katalog ise, bu ek adlandırma bağlamlarını tutacaktır. Adlandırma bağlamlarının liste, her etki alanı denetleyicisinde aşağıdaki kapsayıcısında bulunur:

CN = Partitions =
CN = Configuration =
DC = etki alanı
DC kök =
DC = com (veya net, bize, vb.)

Özellikler

Makale numarası: 232517 - Last Review: 26 Şubat 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo KB232517 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:232517

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com