Popis zjišťování licenční Server Terminálové služby

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 232520 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje proces zjišťování používaný počítačů se systémem Windows 2000 s Terminálovou vyhledejte systémem Windows 2000 Terminal Services Licensing servery.

Další informace

Terminálové povolena služba systémem Windows 2000 servery a řadiče domény Windows 2000 licenční server zjistit použijte následující metody:

Domény Windows 2000

 • Služby Terminal Services licence musí být nainstalována na řadiči domény Windows 2000 v doméně.
 • Server Terminálové služby musí být spuštěna na řadiči domény Windows 2000 nebo členského serveru Windows 2000 s jeden nebo více Windows 2000 řadičů domény ve stejné doméně.
 • Počítače založené na Terminálovou vyhledá licenční server pomocí vzdáleného volání PROCEDUR) do všech řadičů domény se systémem Windows 2000 ve stejné doméně a dotazování pro služba licencování Terminálové služby. Klient náhodně vybere jeden licenční servery a požadavky license key pack ze serveru, že licence. Licenční server předá požadavek licenční server rozlehlé sítě, pokud je k dispozici žádné license key pack.
 • Pokud server Terminálové služby nemůže najít licenční server v doméně, dotazy služby Directory licenční server rozlehlé sítě.

Domény Windows NT 4.0

 • Licenční server musí být spuštěn na členský server Windows 2000 a všechny řadiče domény musí být spuštěn systém Windows NT 4.0.
 • Počítače založené na Terminálovou problémy vysílání poštovní přihrádky. Všechny Terminálové služby licenční servery, které přijímat vysílání reagovat. Počítače založené na Terminálovou vybere jednu Licensing serverů náhodně.

Prostředí pracovních skupin

 • Server Terminálové služby a licenční server jsou v pracovní skupině.
 • Počítače založené na Terminálovou problémy vysílání zásuvek pošty. Všechny Terminálové služby licenční servery, které přijímat vysílání reagovat. Počítače založené na Terminálovou vybere jednu Licensing serverů náhodně.

Konfigurace servery požadovat balíků klíčů z licenční Server Terminálové služby

 • Počítače se spuštěnou Terminálovou službou můžete požadovat balíků klíčů z licenční servery na vzdálené podsíti nebo z konkrétní licenční server ve stejné podsíti zadáním názvu jednoho počítače v položce registru DefaultLicenseServer v registru systému Windows 2000.
 • Přidat nebo upravit hodnotu registru DefaultLicenseServer (REG_SZ) v HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\TermService\Parameters klíč s názvem NetBIOS určené licenční server. Pokud je umístěn na vzdálené podsíti, potvrďte počítači Terminálovou lze vyřešit název NetBIOS určený server Windows Internet Naming Services (WINS) nebo Lmhosts překlad názvů pomocí.
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
239107Nastavení upřednostňovaného serveru pro správu licencí systému Windows 2000 s Terminálovou službou (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Další informace o procesu zjišťování v systému Windows Server 2003 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
301932Terminal Server Licensing služby zjišťování

Vlastnosti

ID článku: 232520 - Poslední aktualizace: 23. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbinfo KB232520 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:232520

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com