Funkcia presmerovania priečinka v systéme Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 232692 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje funkciu rozšírenia Presmerovanie priečinka systému Windows.

DALSIE INFORMACIE

Systém Windows poskytuje schopnosť presmerovanie konkrétne užívateľa priečinkov na serveri miesta pomocou rozšírenie skupinovej politiky nazýva presmerovanie priečinka.

Mnoho správcovia môžu chcieť použiť presmerovanie priečinka takým spôsobom, aby užívateľa priečinky automaticky presmerovaný na novo vytvorený priečinok pre každého používateľa. Tento článok sa zaoberá presmerovať na nové umiestnenie priečinka a minimálne povolenia NTFS zoznam na kontrolu prístupu (ACL), budete musieť úspešne zavŕšiť presmerovanie.

Nastaviť

Presmerovanie priečinka je skupinovej politiky používateľa. To znamená, že používateľ ktorým môžete nakonfigurovať rozšírenia Presmerovanie priečinka musí mať skupinovej politiky prepojené na niektoré štruktúru priečinkov kde objekte používateľa je podriadený, ako sú napríklad lokality, domény alebo organizačnej jednotky.

Po vytvorení Skupinová politika a spojenie, do príslušného priečinka námietok, správcu môžu určiť, ktoré priečinky chcete presmerovať, a kde Vykonáte to tak, správca potrebuje prejdite do nasledovného umiestnenia v objekt politiky skupiny:
Používateľ Windows\Nastavenie Settings\Folder presmerovania
Vo vlastnostiach priečinka, môžete vybrať Základné alebo rozšírené presmerovanie priečinka, a vy môžete označiť servera súbor systémovej cesty na ktoré má byť priečinok presmerovaný.

% USERNAME % premenná môže použiť ako súčasť ciest presmerovania, umožňujúc systém na dynamicky vytvoriť novo presmerovaný priečinok pre každého používateľa, na ktorého sa vzťahuje daný objekt politiky.

Bezpečnostné požiadavky

Ak nakonfigurujete presmerovanie priečinka na vytvorenie nových podpriečinkov pre každého používateľa, tento používateľ potrebuje dostatočný podiel a NTFS ACL povolenia vytvoriť podpriečinok v príslušné miesto.

Keď používateľ nemá dostatočný podiel a NTFS ACL povolenia, ich priečinok nie je presmerovaný a môžete zobraziť jeden z nasledujúce hlásenia udalostí v denníku udalostí lokálnych aplikácií:
Identifikácia: 101

Používateľ: username

Počítač: názov_počítača

Popis:
Nepodarilo sa vykonať presmerovanie priečinka názov_priečinka. Nové adresárov pre presmerovaného priečinka sa nepodarilo vytvoriť. Priečinok je nakonfigurovaný na presmerovaný na \\názov_servera\SHARENAME\%username%, konečný rozšírenej cesta nebola \\názov_servera\SHARENAME\username. Vyskytla sa nasledujúca chyba:
Access is denied. (Odstraňuje sa hodnota databázy Registry "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\KernelFaultCheck" Chyba 5: Prístup je odmietnutý.)
-alebo-
Identifikácia: 101

Používateľ: username

Počítač: názov_počítača

Popis:

Nepodarilo sa vykonať presmerovanie priečinka application data. Súbory pre v presmerovanom priečinku nie je možné premiestniť na nové miesto. Priečinok je nakonfigurovaný na presmerovaný na cesta. Súbory boli odsťahuje z cesta na cesta. Vyskytla sa nasledujúca chyba: Zabezpečovací popisovač je neplatný.
Ďalšie informácie o povolení, ktoré sú potrebné pre akcie, ktorá bude hostiť presmerovaných priečinkov, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
274443Ako dynamicky vytvoriť zabezpečených presmerovaných priečinkov pomocou presmerovanie priečinka v systéme Windows 2000

Vlastnosti

ID článku: 232692 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB232692 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:232692

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com