Jak používat službu DHCP poskytovat služby Směrování a vzdálený přístup klientů s další možnosti služby DHCP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 232703 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Nyní můžete přenosového agenta DHCP se službou Směrování a vzdálený přístup poskytuje možnosti oboru Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) pro vytáčení-klienti nebo klienti virtuálních privátních sítí (VPN). Dial-up nebo klienta VPN bude nadále přijímat adresy IP ze serveru služby Směrování a vzdálený přístup, ale může použít DHCPInform pakety získat další služby WINS (Windows Internet Naming Service) a Domain Name System (DNS) adresy, názvu domény DNS, nebo jiných možností služby DHCP. Účel zprávy DHCPInform je získat informace o možnostech oboru DHCP bez získání adresy IP.

Poznámka: Je zvláště důležité, Odeslat název domény DNS pomocí DHCPInform, protože neznamená, tyto informace protokolu PPP (Point-to-Point Protocol). Specifikace RFC protokolu IPCP, používaný v protokolu PPP vyjednávání nastavení protokolu IP mezi klientem VPN a serverem nebo telefonické pouze přiřadí adresu IP, primární a sekundární adresu serveru DNS a primární a sekundární adresu serveru NetBIOS nebo WINS.

Adresy DNS a WINS, které jsou přijímány pomocí DHCPInform přepsat adresy, které jsou získány ze serveru služby Směrování a vzdálený přístup. Další informace o směrování a vzdálený přístup přiřazování nastavení IP, DNS a WINS pro klienty klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
160699Princip přiřazení adresy DHCP IP pro klienty RAS
Klienti systému Windows 2000 a Microsoft Windows XP v současné době odeslat paket DHCPInform získat další nastavení oboru DHCP pro možnosti služby DHCP, 06, 15 a 44. Paket DHCPInform je odeslán ihned po telefonické nebo připojení VPN.

Microsoft Windows 95, Microsoft Windows 98, Microsoft Windows Millennium Edition (ME) a Microsoft Windows NT 4.0 nebo starší, nelze použít DHCPInform prostřednictvím telefonického připojení nebo připojení VPN. Další informace o tomto omezení získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
200211Klienti telefonického připojení sítě neobdrží název domény DNS prostřednictvím služby RAS nebo RRAS

Další informace

Konfigurace přenosového agenta DHCP pro práci přes vzdálený přístup:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, přejděte na příkaz Programy, přejděte na příkaz Nástroje pro správua klepněte na tlačítko Směrování a vzdálený přístup.
 2. Rozbalte ve stromu objektů Váš_server, rozbalte položku Směrování IP, klepněte pravým tlačítkem myši Obecnéa klepněte na tlačítko Nový směrovací protokol.
 3. V Směrovací protokoly Klepněte na položku Přenosový Agent DHCP.a klepněte na tlačítko OK.
 4. Klepněte pravým tlačítkem myši Přenosový Agent DHCP.a klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 5. V Vlastnosti přenosového agenta DHCP Dialogové okno Zadejte adresy IP serverů DHCP v Adresa serveru Klepněte na tlačítko PŘIDATa klepněte na tlačítko OK.
 6. Klepněte pravým tlačítkem myši Přenosový Agent DHCP.a klepněte na tlačítko Nové rozhraní.
 7. Klepněte na tlačítko Vnitřní.

  Vnitřní představuje virtuální rozhraní, který je připojen ke všem vzdáleným klientům.

Vlastnosti

ID článku: 232703 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition (32-bit x86)
 • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
Klíčová slova: 
kbhowto kbinfo kbmt KB232703 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:232703

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com