Робочий процес встановити Trimmed нижче мінімальної без необхідності

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 232733 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Коли процес залишається простою протягом кількох годин на комп'ютері, з більш ніж 500 МБ пам'яті, комп’ютер-зразок обрізка робоча множина нижче його мінімальний встановити розмір робочого процесу. Якщо комп’ютер-зразок ніколи не підкреслив або пам'яті, голодом, потім на область відтинання не повинно бути необхідним.

РОЗВ'ЯЗАНН

Windows NT Server або робочої станції 4.0

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0, термінальний сервер видання

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті для перегляду статті в на Microsoft Knowledge Base:
152734 Як отримати найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0

СТАН

корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема у Windows NT 4.0 та Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів.

Цю проблему було усунуто у Windows NT Server 4.0 служба Pack 6 і Windows NT Server 4.0, термінал сервер видання служба Pack 6.

Властивості

Номер статті: 232733 - Востаннє переглянуто: 6 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB232733 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 232733

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com