Düzeltme: Wacom sürücüsünü kullanan WPF .NET Framework 4.0 tabanlı bir uygulama kullandığınızda Multitouch aygıtları vermemeye

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2328751 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Wacom sürücü multitouch bir aygıt kullanan Windows Presentation Foundation (WPF) .NET Framework 4.0 tabanlı uygulama Microsoft kullandığınızda, multitouch işlevi çalışmaz. Ayrıca, uygulama için dokunma olay yanıt vermemeye başlar.

Neden

Wacom sürücü aygıt kimliği dizesi tanımlayıcısı desteklemediğinden bu sorun oluşur. WPF denetimi, bir aygıt kimliği dizesi tanımlayıcısı göndermeye çalıştığında, sürücünün bir "Desteklenmiyor" iletisi verir. WPF denetimi "Desteklenmiyor" iletisini aldığında, denetimi içeren bir aygıt kimliği dizesi tanımlayıcısı isteğine yanıt vermez.

NOT:USB belirtimleri uyarınca, aygıt kimliği dizesi tanımlayıcısı isteğe bağlıdır.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir.. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır.. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir.. Bu nedenle, bu sorundan ciddi olarak, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki için beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun.. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri telefon numaraları ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
NOT:Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir.. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır..

NOT:Bu düzeltme toplaması aşağıdaki Microsoft Connect Web sitesinden yükleyebilirsiniz:
http://Connect.Microsoft.com/VisualStudio/Downloads/DownloadDetails.aspx?DownloadID=31683

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltme paketini yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır..

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez..

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme paketinde, önceden yayınlanmış düzeltme paketinin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltme paketinin İngilizce (ABD) sürümü, düzeltme paketini yüklemek için Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler aşağıdaki tabloda UTC (Eşgüdümlü Evrensel Saat) kullanılarak listelenmiştir.. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde tarih yerel saate dönüştürülür.. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak içinZaman dilimiDenetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde sekmesi.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya Boyutu:TARİHSAATPlatform
Penimc.dll4.0.30319.35367,91220 Ağustos 201022: 45X86
SetupUi.dll10.0.30319.353295,24820 Ağustos 201016: 12X86
Setupengine.dll10.0.30319.353809,30420 Ağustos 201016: 12X86
Setup.exe10.0.30319.35378,15220 Ağustos 201016: 12X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir.. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermez..

Özellikler

Makale numarası: 2328751 - Last Review: 29 Ekim 2010 Cuma - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbhotfixserver kbfix kbcontrol kbusb kbexpertiseadvanced kbpubtypekc kbsurveynew kbmt KB2328751 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2328751

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com