Hata iletisi: çok noktaya yayın bir kanala bağlan değil (hata C00D07F2 =.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 232987 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir canlı ses veya video, Windows Media Player kullanarak yayını katılmaya çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisi görüntülenir:
Çok noktaya yayın kanalına bağlanılamadı (Hata=C00D07F2) (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Neden

Windows Media Player bir Canlı Yayını yeniden bağlanmaya çalışır ve bir yanıt almaz, 20 saniye içinde bağlantı girişimini iptal eder. Bu, genellikle ağ çok noktaya yayın bilinen bir Canlı yayın protokolü işlemek için yapılandırılamayabilir olduğunu gösterir. Çevirmeli bağlantıları özellikle genellikle bu tür bir yayın desteklemez.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ağınızda çok noktaya yayın yayınlar için yapılandırılmış öğrenmek için ağ yöneticinize başvurun. ınternet sitesi bu hata iletisini alırsanız, site yöneticisine başvurun. Internet sunucuları, ınternet yönlendiricisi, çok noktaya yayın yönlendirmesi etkin olmadığı için çok noktaya yayın için yapılandırılmamalıdır.

Özellikler

Makale numarası: 232987 - Last Review: 24 Ocak 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows Media Player 6.1
  • Microsoft Windows Media Player 6.4
  • Microsoft Windows Media Player 7.0
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series for Windows XP
  • Microsoft Windows Media Player 7.1
  • Microsoft Windows Media Player 8.01
  • Microsoft Windows Media Player 8.01
  • Microsoft Windows Media Player 9 Series
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbpending kbprb kbprod2web KB232987 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:232987

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com