Packaged Windows přehrávač Chyba při přehrávání médií

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 234332 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o přehrání souboru WMA nebo ASF se může zobrazit některá z následujících chybových zpráv:
 • Nelze otevřít filename. Zkontrolujte správnost zadané cesty a názvu souboru a akci opakujte. (Chyba = 80041001)
  Nelze otevřít filename. Zkontrolujte správnost zadané cesty a názvu souboru a akci opakujte. (Chyba = 80041002)

Příčina

Tento problém nastane pouze s sbalenou médií je. Sbalené médií je multimediální soubor, který byla zašifrována pomocí Windows Media Rights Manager a lze přehrát pouze podle získání platné licence. Existuje následující dva problémy mohou způsobit potíže:
 • Spustíte nástroj RegClean, který má odebrány klíče registru nezbytné k přehrávání obsahu sbalenou.
 • Nesprávná verze Drmclien.dll může mít v počítači. Tento soubor je nezbytné přehrávat obsah sbalenou knihovna systému. Pokud číslo verze Drmclien.dll předchází verze 1.00.00.3688, nemusí pracovat s ním získali licence.

Jak potíže obejít

 • Pokud spustíte RegClean, je třeba odinstalovat a přeinstalovat přehrávač.
 • Pokud jste nespustili RegClean, dochází k tomuto problému v počítači může být nesprávná verze Drmclien.dll nebo získali licence s nesprávnou verzí Drmclien.dll. (Pravděpodobně Drmclien.dll byly aktualizovány v pomocný, ale žádné licence získané nesprávná verze souboru pokračovat příčinou této chyby dojít). Odinstalování a přeinstalace přehrávač, zda máte nejnovější verzi Drmclien.dll Pokud potíže potrvají, máte existující licence a klíče soubory z počítače odebrat. Tento adresář (v systému Windows 95/98: c:\windows\all users\drm v systému Windows NT: c:\winnt\profiles\all users\drm) obsahuje soubory s příponami .lic a .key. Tyto jsou soubory, které je třeba odebrat.

  Poznámka: Ve výchozím nastavení jsou soubory licence a klíč skryté systémové soubory. Chcete-li tyto soubory odebrat, povolit zobrazení skryté a systémové soubory. Další informace o tomto postupu naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  141276Jak zobrazit systém a skrytých souborů v systému Windows

Vlastnosti

ID článku: 234332 - Poslední aktualizace: 10. prosince 2002 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Media Rights Manager 7.0
Klíčová slova: 
kbmt kbpending kbprb kbprod2web KB234332 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:234332
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com