Yapılandırılmış depolama kod sonsuz bir döngü Git

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 234359 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Programlar bazen, bir dosya-Kaydet işlemi gerçekleştirdiğinizde) yanıt vermiyor (askıda. Sorun, yalnızca işlem temelli modda yapılandırılmış depolama kullanan programları etkiler.

Neden

Bu sorun, belirli durumlarda FAT başlığında bir belge dosyası boyutu hatalı bilgiler içerdiğinden oluşur. Bu durum sonsuz bir döngüye gitmek yapılandırılmış depolama kod neden olur.

Çözüm

Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Programı kapatmak için tek görev tüm verilerin kaybolmasına neden olacak Yöneticisi aracılığıyla, programı kapatmak için yoludur. Herhangi bir uyarı veya bilinen koşul dosya boyutu veya bu veri kaybına karşı korumak için kullanılan akış/depolamayı sayısı gibi yoktur.

Özellikler

Makale numarası: 234359 - Last Review: 8 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 1
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 2
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 3
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB234359 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:234359

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com