STOP 0xC000021A v CSRSS po pokuse o voľnom už uvoľnené obrazovkovej medzipamäti

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 234658 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Keď spustíte program ako služba, ktorá neustále vytvára a zavrie konzol, modrá obrazovka chybové hlásenie sa môže zobraziť pri odhlasujete z počítača:
STOP: c000021a {kritická systémová chyba}
Proces systému Windows podsystém neočakávane
so stavom 0xc0000005 (0x77f7d40f 0x187fd70).
Systém sa vypol.
Parametre pre stav 0xC0000005 sa môžu líšiť.

PRICINA

Tento problém sa vyskytuje, pretože obrazovkovej medzipamäti vo vlastníctve CSRSS, je vyslobodenia procesom. Počas procesu palubné obrazovkovej medzipamäti referenčným počítadlom zvýši. Keď obrazovkovej medzipamäti odkaz počítať decrements 0, je pokus o voľný obrazovkovej medzipamäti. Pretože obrazovkovej medzipamäti už bol uvoľnený (uvoľnené), to spôsobí porušenie prístupu, ktorá vedie k Stop 0xC00021A.

RIESENIE

Systém Windows NT Server alebo Workstation 4.0

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • Windows Service Pack Center- alebo -

  • 152734ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Databázy Microsoft Knowledge Base:
152734 Ako získať najnovší balík Service Pack pre systém Windows NT 4.0

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v systéme Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition.

Tento problém bol opravený v systéme Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6.

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, zámok pracovnej stanici alebo serveri namiesto odhlásenia. To však môže byť praktické riešenie v určitých prípadoch.

Vlastnosti

ID článku: 234658 - Posledná kontrola: 13. júna 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB234658 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 234658

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com