V aplikaci Outlook 2000 nelze zobrazit zprávy služby Hotmail (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 234704 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Na rozdíl od Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook nemá možnost použít e-mailové účty Microsoft Hotmail. Části "Řešení" práce kolem poskytuje přístup k účtu služby Hotmail.

Příčina

Aplikace Outlook nepodporuje Integrace e-mailových účtů Hotmail.

Řešení

Hotmail e-mail v aplikaci Outlook můžete zobrazit vytvořením složky Hotmail a přidružení webové zobrazení této složky, která odkazuje na web služby Hotmail.

Poznámka: Tato technika uvedené v následující kroky lze použít k zobrazení zpráv z libovolného zprostředkovatele webové e-mailové včetně Yahoo, Lycos, Excite a ostatním uživatelům.

Vytváření složky Hotmail

  1. V nabídce Zobrazit klepněte na příkaz Seznam složek zapnout seznamu složek.
  2. Klepněte pravým tlačítkem myši Outlook Dnes a potom klepněte na tlačítko Nová složka. Název složky Hotmail a klepněte na tlačítko OK. Seznamu složek by měl nyní obsahovat položky složky pošty služby Hotmail.

Přidružování složky Hotmail na webu Hotmail

  1. V seznamu složek klepněte pravým tlačítkem myši na složku Hotmail a klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Na kartě Domovská stránka zadejte http://www.hotmail.com v poli Adresa.
  3. Zaškrtněte políčko Zobrazit domovskou stránku ve výchozím nastavení pro tuto složku a potom klepněte na tlačítko OK. Nyní se při klepnutí na složku Hotmail v seznamu složek se zobrazí možnosti přihlášení k účtu. Váš panel můžete přidat zástupce složky Hotmail přetažením složky Hotmail panel.

Odkazy

Další informace o použití aplikace Outlook Express pro Hotmail klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
220852Konfigurace aplikace Outlook Express pro přístup k účtu služby Hotmail
Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 234704 - Poslední aktualizace: 11. srpna 2004 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbview kbemail kbhowto kbprb KB234704 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:234704

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com