Nemôžete zobraziť správ Hotmail v programe Outlook 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 234704 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Program Microsoft Outlook, na rozdiel od programu Microsoft Outlook Express, nemá možnosť Použite Microsoft Hotmail e-mailové kontá. "Rozlíšenie" časť poskytuje diela približne na prístup ku kontu služby Hotmail.

PRICINA

Program Outlook nepodporuje integráciu Hotmail e-mail účty.

RIESENIE

Pošty Hotmail v programe Outlook môžete zobraziť vytvorením Priečinok Hotmail a následným priradením webové zobrazenie daného priečinka, ktorý poukazuje na Hotmail webovej lokality.

POZNÁMKA: Technika načrtnuté v nižšie uvedené kroky môžu byť použité na zobrazenie správy z akéhokoľvek webového e-mailu poskytovateľovi, vrátane Yahoo, Lycos, Excite a ostatní.

Vytvára sa priečinok Hotmail

  1. Na View ponuky, kliknite na tlačidlo Zoznam priečinkov Ak chcete zapnúť zoznam priečinkov.
  2. Kliknite pravým tlačidlom myši Program Outlook dnes, a potom kliknite na tlačidlo Nový priečinok. Názov priečinka Hotmail a potom kliknite na tlačidlo ok. Zoznam priečinkov by mali teraz zahŕňať položkách elektronickej pošty Hotmail priečinok.

Priečinok Hotmail združujúcich Hotmail webovej lokality

  1. V zozname priečinkov kliknite pravým tlačidlom myši Hotmail priečinok a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
  2. Na Hlavná stránka na karte typ http://www.Hotmail.com v Adresa rámček.
  3. Kliknutím vyberte Zobrazovať domovskú stránku v predvolenom nastavení pre tento priečinok, a potom kliknite na tlačidlo ok. Teraz keď kliknete na priečinok Hotmail v zozname priečinkov môžete uvidíte možnosť prihlásiť sa do svojho účtu. Môžete pridať priečinok Hotmail odkaz do panelu programu Outlook presunutím Hotmail priečinok do panela programu Outlook.

ODKAZY

Ďalšie informácie o používaní programu Outlook Express pre Hotmail, kliknite prosím nižšie čísla zobrazíte články v Microsoft Knowledge Base:
220852 Konfigurovanie programu Outlook Express používať konto HotMail
V produkty tretích strán, ktoré sú popísané v tomto článku sa vyrábajú pomocou spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Microsoft robí bez záruky a implikovaných alebo inak, týkajúce sa výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobky.

Vlastnosti

ID článku: 234704 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbview kbemail kbhowto kbprb kbmt KB234704 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:234704

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com