Nemôžete priradiť delegátov pre Live Meeting v programe Outlook v prostredí Office 365 dedikovaný/ITAR

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2353019 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Priznaky

Uvažujme o nasledovnom scenári. Sú priradené povolenia delegátov pre Microsoft Office Live Meeting v prostredí Office 365 dedikovaný/ITAR. Potom si skúste naplánovať žiadosť o schôdzu žiť v mene niekoho iného. V tomto scenári, zobrazí nasledujúce chybové hlásenie:
Nemôžete naplánovať v mene tejto osoby, pretože delegácia nie je podporovaný na Live Meeting service. Ak naplánujete Live Meeting pomocou Live Meeting service, pozvanie bude od vás.

Pricina

Toto je známy problém. Funkčnosť v takomto delegovaní nepodporuje služby Online spoločnosti Microsoft pri používaní Conferencing Add-in for Microsoft Outlook.

Riesenie

Obísť tento problém, použite jednu z nasledovných metód.

Metóda 1

Inštancie Live Meeting v mene niekoho iného môžete nastaviť pomocou Live stretnutie portál alebo konferenčné centrum. Musíte použiť osoby meno používateľa a heslo pre prístup k Live stretnutie portál alebo konferenčné centrum. To umožňuje naplánovať schôdzku v Live Meeting. Však keď naplánujete schôdzu pomocou Live stretnutie portál alebo konferenčné centrum, schôdza sa nezobrazí vo vašom kalendári. Toto je známy problém.

Stretolhod 2

Na internetovej stránke Live stretnutie Manager možno vytvoriť meeting pomocou end-user poverenia a potom posielanie účastníka a moderátorka pozvánky na seba. Potom môžete vytvoriť pravidelné schôdze v Microsoft Outlook v mene inej osoby pomocou tejto osoby delegácie práv a potom prilepením Live Meeting informácie z Live Meeting pozvánky.

Metóda 3

Môžete mať stretnutie majiteľ vytvoriť schôdzu a pozvať len užívateľ, ktorý má povolenia delegátov. Delegát musí otvoriť pozvánku a skopírovať informácie Live Meeting. Delegát musí potom vytvoriť novú plánovanú činnosť v programe Outlook Live Meeting informácie prilepiť do novej plánovanej činnosti a potom poslať pozvánku všetkým účastníkom.

Vlastnosti

ID článku: 2353019 - Posledná kontrola: 1. novembra 2012 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
  • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
vkbportal226 vkbportal107 kbmt KB2353019 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2353019

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com