Outlook Live Meeting temsilcileri Office 365 adanmış/ITAR ortamında atayamazsınız.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2353019 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Office 365 adanmış/ITAR ortamında Microsoft Office Live Meeting temsilci izinleri atanır. Daha sonra Canlı toplantı isteğini başkasının adına zamanlamayı deneyin. Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu kişi, çünkü temsilci Live Meeting hizmeti desteklenmez zamanlayamazsınız. Canlı Canlı toplantı hizmeti kullanılarak bir toplantı zamanlamak, daveti sizden olacaktır.

Neden

Bu bilinen bir sorundur. Bu temsilci atama senaryosu işlevindeki konferans eklenti için Microsoft Outlook'u kullandığınızda Microsoft Çevrimiçi Hizmetleri tarafından desteklenmiyor.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

Yöntem 1

Canlı toplantı Portal veya konferans merkezi kullanarak canlı toplantı örnekleri başkasının adına ayarlayabilirsiniz. Canlı toplantı Portal veya konferans merkezi erişmek için kişinin kullanıcı adını ve parolayı kullanmanız gerekir. Bu, Live Meeting'de toplantı zamanlamanıza olanak sağlar. Ancak, Canlı toplantı Portal veya konferans Merkezi'ni kullanarak bir toplantı zamanladığınızda, toplantı takviminizde görüntülenmez. Bu bilinen bir sorundur.

Sağlanmasıhod 2

Son kullanıcının kimlik bilgilerini kullanarak ve sonra kendinize katılan ve sunum davetiye göndererek Canlı toplantı yöneticisi Web sitesinde bir toplantı oluşturun. Daha sonra normal toplantı Microsoft Outlook'ta başka biri adına o kişinin temsilci haklarını kullanarak ve canlı Toplantı davetleri Live Meeting bilgilerinden sonra yapıştırma oluşturabilirsiniz.

Yöntem 3

Temsilci izinleri olan toplantı oluşturun ve kullanıcı davet toplantı sahibi olabilir. Temsilci davetiyeyi açabilir ve canlı toplantı bilgilerini kopyalayın. Temsilci gerekir sonra Outlook'ta yeni bir randevu oluşturmak, Canlı toplantı bilgilerini yeni bir randevu yapıştırın ve sonra tüm katılımcılara davetiye göndermek.

Özellikler

Makale numarası: 2353019 - Last Review: 1 Kasım 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
  • Microsoft Office Live Meeting 2007
  • Microsoft Exchange Online
Anahtar Kelimeler: 
vkbportal226 vkbportal107 kbmt KB2353019 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2353019

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com