Jak získat podporu pro aplikaci Microsoft Outlook pro Mac 2011 připojení problémy s Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2353366 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje informace, jak získat nápovědu pro aplikaci Microsoft Outlook pro Mac 2011 Pokud máte potíže s konfigurací nebo připojení Exchange Server.

Další informace

Nápovědu k jakékoli otázce s aplikací Outlook pro Mac, který je konfigurován s Microsoft Exchange, kontaktujte správce sítě, IT oddělení nebo Microsoft Professional Support 1-(800) 936 a potřebujete odbornou pomoc. Další informace o odborné pomoci společnosti Microsoft Professional naleznete na následujícím webu MSDN:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee785592 (CS.10).aspx
Chcete-li nastavit účet na serveru Exchange v aplikaci Outlook, spusťte aplikaci Outlook. Na Nástroje nabídky, klepněte na příkaz účty. Klepněte na účet serveru Exchangea potom postupujte podle pokynů na obrazovce. Budete potřebovat e-mailovou adresu a ověřovací informace, jako je například název domény, uživatelské jméno a heslo. Pokud váš účet informace neznáte, požádejte o pomoc vašeho IT deparment.

Poznámka: Podpora Exchange v aplikaci Outlook 2011 vyžaduje připojení k serveru Microsoft Exchange 2007 SP1 RU4 nebo vyšší.

VizNápověda k aplikaci Outlook Další informace.


Vlastnosti

ID článku: 2353366 - Poslední aktualizace: 12. září 2013 - Revize: 14.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Klíčová slova: 
dftsdahomeportal kbmt KB2353366 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2353366

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com