Jak uzyskać pomoc techniczną dotyczącą programu Microsoft Outlook dla Mac 2011 problemy z łącznością z Exchange Server

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2353366 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Ten artykuł zawiera informacje, jak można uzyskać pomoc dla programu Microsoft Outlook 2011 dla komputerów Mac, jeśli masz problem z Konfigurowanie lub podłączanie do Exchange Server.

Więcej informacji

Aby uzyskać pomoc na temat wszystkich problemów z programem Outlook dla komputerów Macintosh, który jest skonfigurowany z programu Microsoft Exchange, skontaktuj się z administratorem sieci, z działu IT lub profesjonalnej pomocy technicznej Microsoft w temperaturze 1-(800) 936-4900. Aby uzyskać więcej informacji na temat pomocy technicznej Microsoft Professional odwiedź następującą witrynę sieci Web MSDN:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee785592 (CS.10).aspx
Aby skonfigurować konta programu Exchange w programie Outlook, Otwórz program Outlook. Na narzędzia menu, kliknij polecenie konta. Kliknij konto programu Exchange, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Konieczne będzie e-mail adres i uwierzytelniania informacje, takie jak nazwy domeny, nazwy użytkownika i hasła. Jeśli nie znasz swoje informacje konta, skontaktuj się Twój deparment IT o pomoc.

Uwaga: Obsługa programu Exchange w programie Outlook 2011 wymaga łączności programu Microsoft Exchange 2007 SP1 RU4 lub nowszej.

ZobaczPomoc programu Outlook Aby uzyskać więcej informacji.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2353366 - Ostatnia weryfikacja: 12 września 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbmt KB2353366 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2353366

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com