Ako získať podporu pre aplikáciu Microsoft Outlook pre Mac 2011 problémy s pripojením k serverom Microsoft Exchange

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2353366 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Súhrn

Tento článok obsahuje informácie, ako môžete získať Pomocníka pre program Microsoft Outlook pre Mac 2011 Ak máte problém s konfiguráciou alebo pripojenie k serveru Exchange.

Ďalšie informácie

Pomoc k akejkoľvek otázke s programom Outlook pre Mac, ktorá je nakonfigurovaná so program Microsoft Exchange, kontaktujte správcu siete, IT oddelenie alebo technickej podpory spoločnosti Microsoft Professional v 1-(800) 936-4900. Ďalšie informácie o podpore spoločnosti Microsoft Professional, navštívte nasledujúce webovú lokalitu MSDN:

http://MSDN.Microsoft.com/en-us/library/ee785592 (CS.10).aspx
Ak chcete nastaviť konto Exchange v programe Outlook, otvorte program Outlook. Na Nástroje ponuky, kliknite na položku kontá. Kliknite na konto servera Exchange, a potom postupujte podľa pokynov na obrazovke. Budete potrebovať e-mailovú adresu a overovanie informácií, napríklad doménové meno, meno používateľa a heslo. Ak nepoznáte svoje informaiton účtu, kontaktujte svoje IT Katedra o pomoc.

Poznámka: Exchange podporu v roku 2011 Outlook vyžaduje pripojenie na program Microsoft Exchange 2007 SP1 RU4 alebo novší.

Pozrite siPomocník aplikácie Outlook pre viac informácií.


Vlastnosti

ID článku: 2353366 - Posledná kontrola: 12. septembra 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Kľúčové slová: 
dftsdahomeportal kbmt KB2353366 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2353366

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com