Microsoft Outlook'u Exchange Server ile Mac 2011 bağlantı sorunları için destek almak nasıl

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2353366 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Yapılandırma veya Exchange sunucusuna bağlanma ile ilgili bir sorun varsa, Mac 2011 için Microsoft Outlook Yardımı nasıl edinebilecekleri anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Exchange ile yapılandırılmış olan Mac için Outlook ile herhangi bir sorun hakkında daha fazla yardım için ağ yöneticinize, BT bölümünüzün veya Microsoft Professional destek 1 - başvurun (800) 936-4900. Microsoft Professional destek hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ee785592 (CS.10).aspx
Outlook'u bir Exchange hesabı ayarlamak için Outlook'u açın. Üzerinde Araçlar menüsünde, hesaplar' ı tıklatın. Exchange hesabı' nı tıklatın ve sonra ekrandaki yönergeleri izleyin. E-posta adresi ve kimlik doğrulama bilgileri, etki alanı adı, kullanıcı adı ve parola gibi gerekir. Hesap bilgileri bilmiyorsanız, Yardım için BT deparment başvurun.

Not: Microsoft Exchange 2007 SP1 RU4 veya sonraki bir sürüme bağlantı Outlook 2011'de Exchange desteği gerektirir.

Bkz.Outlook Yardımı Daha fazla bilgi için.


Özellikler

Makale numarası: 2353366 - Last Review: 12 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 11.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
dftsdahomeportal kbmt KB2353366 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2353366

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com