Як отримати підтримку для Microsoft Outlook для Mac 2011 неполадок підключення з сервером Exchange

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2353366 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Підсумки

Ця стаття містить відомості, як ви можете отримати допомогу для Microsoft Outlook для Mac 2011, якщо у вас є проблеми з налаштування або підключення до сервера Exchange.

Додаткові відомості

Щоб отримати довідку з будь-якого питання з Outlook для Mac, який налаштований з Microsoft Exchange, зверніться до адміністратора мережі, ІТ-відділ або професійної підтримки Microsoft в 1-(800) 936-4900. Щоб отримати додаткові відомості про підтримку корпорації Майкрософт відвідайте такі веб-сайті MSDN:

http://MSDN.Microsoft.com/EN-US/Library/ee785592 (CS.10).aspx
Щоб настроїти обліковий запис А комп'ютера Exchange в Outlook, відкриття Outlook. На на засоби меню, виберіть пункт облікові запис А бізнес-партнера. Виберіть обліковий запис А комп'ютера Exchangeа потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Вам знадобиться e-mail адресу та автентифікації інформацією, наприклад, ім'я домену, ім'я користувача і пароль. Якщо ви не знаєте вашого рахунку informaiton, зверніться за допомогою до його організації.

Примітка: Підтримка Exchange в Outlook 2011 потребує підключення до Microsoft Exchange 2007 SP1 RU4 або новішої.

Див.Довідка Outlook для отримання додаткової інформації.


Властивості

Номер статті: 2353366 - Востаннє переглянуто: 12 вересня 2013 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
  • Microsoft Outlook 2011 for Mac
Ключові слова: 
dftsdahomeportal kbmt KB2353366 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2353366

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com