Internet Explorer 5 nelze odebrat, po odinstalování Service Pack 4

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 235337 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o použití funkce odinstalování Microsoft Internet Explorer 5.0 v počítači se systémem Windows NT, které již byly odinstalovat systém Windows NT 4.0 Service Pack 4 (návrat na Service Pack 3), přestane proces odinstalace a může zobrazit následující chybová zpráva:
Nelze najít regsvr32.exe

Příčina

K tomuto chování dochází, protože byl nakonfigurován souboru Update.inf Service Pack 4 (jako jsou všechny ostatní soubory nainstalovány aktualizace service pack aktualizace proces) odebrat regsvr32.exe během odinstalace aktualizace service Pack. Funkce odinstalování Internet Explorer 5 však vyžaduje soubor Regsvr32.exe nacházet správně dokončete proces odinstalace.

Poznámka: Pokud soubor Regsvr32.exe již existuje v počítači před instalací aktualizace Service Pack 4, odinstalování aktualizace service pack obnoví předchozí verze regsvr32.exe a potom lze dokončit proces odinstalace.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, dokončete proces odinstalace před odinstalováním Service Pack 4 pro aplikaci Internet Explorer 5.0.

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 5.

Vlastnosti

ID článku: 235337 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbfix kbinterop kbprb KB235337 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:235337

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com