Service Pack 4-Kaldır, sonra ınternet Explorer 5 kaldırılamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 235337 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft ınternet Explorer 5.0 kaldırma özelliği kullanmaya çalıştığınızda (Service Pack 3'e geri dönüştürme) yüklenmemiş Windows NT 4.0 Service Pack 4 zaten, Windows NT çalıştıran bir bilgisayarda, kaldırma işlemi durur ve aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:
Regsvr32.exe bulunamıyor.

Neden

Bu davranış bir hizmet paketini kaldırma işlemi sırasında oluşur Update.inf dosyasının Service Pack 4 (hizmet paketi güncelleştirmesi işlemi tarafından yüklenmemiş tüm dosyaları gibi), Regsvr32.exe kaldırmak üzere yapılandırıldı. Ancak, ınternet Explorer 5 kaldırma özelliği, Regsvr32.exe dosyasının düzgün kaldırma işlemini tamamlamak için mevcut olması gerekir.

Not: Service Pack 4 yükleme işleminden önce bilgisayarda Regsvr32.exe dosyası zaten var, hizmet paketini kaldırma, Regsvr32.exe aracı'nın önceki sürümü geri yükler ve bu kaldırma işleminden sonra tamamlanabilir.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Service Pack 4'yı kaldırmadan önce ınternet Explorer 5.0 için kaldırma işlemini tamamlayın.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 5'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 235337 - Last Review: 9 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbfix kbinterop kbprb KB235337 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:235337

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com