Systém Windows NT 4.0 s aktualizací SP6 obsahuje opravy pro problémy stresu vyvolaného

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 235614
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Testování společností Microsoft produktů Windows NT zahrnuje automatické testy, které konkrétně překročila normální omezení operačního systému. Tento článek shrnuje změny binárních souborů Windows NT 4.0 Service Pack 6, které nejsou spolehlivě reprodukovatelné, aniž by tyto zkušební nástroje. Zákazníci setkat také tyto problémy, ale je obtížné s jistotou.

Windows NT 4.0 Service Pack 6 obsahuje následující binární soubory opravy tohoto typu:
CDFS.sys
Fastfat.sys
Mup.sys
NetBT.sys
NTFS.sys
Ntkrnlmp.exe
Ntoskrnl.exe
NWLNKRIP.sys
Oleaut32.dll
Ole32.dll
Rasauto.dll
Raspppen.dll
Rdr.sys
Tapi32.dll
Wamreg.dll
Win32k.sys
Winmsd.exe

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Chcete-li vyřešit tento problém, získejte nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo jednotlivé softwarové aktualizace. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
  • Centrum Service Pack - nebo -

  • 152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na Microsoft Product Support Services. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na následující adresu v síti WWW:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
152734 Jak získat nejnovější Service Pack systému Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition.

Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Vlastnosti

ID článku: 235614 - Poslední aktualizace: 21. září 2013 - Revize: 3.0
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbfix kbprb kbmt KB235614 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 235614

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com