Windows NT 4.0 SP6 stres indirgenen sorunlarıyla ilgili düzeltmeleri içerir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 235614
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows NT ürünlerin test edilmesi için özellikle işletim sistemi normal kendi sınırları ötesine itme otomatikleştirilmiş testleri içerir. Bu makalede, bu araçları test olmadan güvenilir bir şekilde yeniden üretilebilir ikili dosyaları Windows NT 4.0 Service Pack 6, değişiklikleri özetlenmektedir. Müşteriler de bu sorunlarla karşılaşabilirsiniz, ancak emin olmak zordur.

Windows NT 4.0 Service Pack 6 aşağıdaki ikili dosyalar, bu tür düzeltmeleri içerir:
CDFS.sys
Fastfat.sys
Mup.sys
NetBT.sys
NTFS.sys
Ntkrnlmp.exe
Ntoskrnl.exe
Nwlnkrip.sys
Oleaut32.dll
Ole32.dll
Rasauto.dll
Raspppen.dll
Rdr.sys
Tapi32.dll
Wamreg.dll
Win32k.sys
Winmsd.exe

Çözüm

Workstation 4.0 veya Windows NT Server

Bu sorunu gidermek için Windows NT 4.0 veya bireysel yazılım güncelleştirmesi için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini edinme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
  • Windows Service Pack Merkezi - veya -

  • 152734en son windows nt 4.0 hizmet paketini elde etme
Bağımsız yazılım güncelleştirmesini edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleri hakkında bilgi tam listesi için lütfen World Wide Web üzerinde aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası ' makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734 En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition için bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6 giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 235614 - Last Review: 21 Eylül 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbhotfixserver kbqfe kbfix kbprb kbmt KB235614 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 235614

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com