Při spuštění dotazu s rada Optimalizátor NOLOCK nebo nastavte úroveň izolace transakcí na READ NESVĚŘENÉ v SQL Server se zobrazí zpráva Chyba "Chyba 605"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 235880 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Spuštění dotazu s rada Optimalizátor NOLOCK nebo nastavení READ NESVĚŘENÉ úroveň izolace transakce může vygenerovat přechodné 605 chybových zpráv.

Další informace

Obvykle přístup k datům, která je měněn podle buď jiný uživatel nebo proces je odepřen z důvodu uzamčení umístit na data. Příkazy NOLOCK a čtení NESVĚŘENÉ však povolit dotazu čtení dat je uzamčen jiným uživatelem. Toto je nazýváno dirty čtení protože čtení hodnoty, které ještě nebyly potvrzeny a se mohou změnit.

Když pokusí číst data je přesouvány dotazu pomocí NOLOCK nebo čtení NEPOTVRZENÝ nebo změněn jiným uživatelem, dojde k chybě 605. Úroveň závažnosti 605 chyby dochází během dirty operaci čtení je 12 versus závažnosti úroveň 21 při čtení dat potvrzené. Pokud dojde k chybě 605 s úrovní závažnosti 12, je pravděpodobně chyba přechodné 605 a neznamená problém konzistence databáze. Ověřte, zda je přechodné 605 chyba, spusťte znovu dotaz později.

Pokud chyba potrvá, odebrat rada NOLOCK nebo READ POTVRZENA nastavit úroveň izolace transakcí a ověřit úroveň 605 závažnosti 21 nedojde. Chyba 605 úroveň 21 označuje poškození možných databáze. Pokud dojde k chybě 605 úroveň 21 na SQL Server Books Online Další informace naleznete v tématu a kontaktujte poskytovatele primární podporu pro další nápovědu.

Vlastnosti

ID článku: 235880 - Poslední aktualizace: 22. února 2007 - Revize: 4.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SQL Server 6.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 6.5 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Developer Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Workgroup Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB235880 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:235880

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com