Virtuální SQL Server 7.0-Based Server podporuje pouze použití jedna adresa TCP/IP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 235987 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

V systému Windows 2000 nebo Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition clusteru serveru spuštěna služba Microsoft Cluster s clustery SQL Server Enterprise Edition 6.5 nebo 7.0, konfigurace virtuálního serveru SQL server odpovědí požadavky klientů přes více síťových adaptérů nebo adresy TCP/IP není podporované operace.

Další informace

V SQL Server 6.5 Enterprise Edition Průvodce nefunguje, pokud máte existující adresy IP ve stejné skupině prostředků. Je však možné přidat adresy TCP/IP po nakonfigurován skupinu převzetí služeb při selhání SQL Server a SQL Server 6.5 služba požadavek klienta přes všechny adresy TCP/IP. Toto chování neúmyslné, nebyla testována a není podporován.

V SQL Server 7.0 Enterprise Edition umožňuje Průvodce clusteru pouze jednu adresu TCP/IP. Pokud nastavení jiného prostředku adresy TCP/IP ve stejné skupině prostředků virtuálního serveru SQL server jako adresu TCP/IP ignorována.

SQL Server 7.0 Enterprise Edition naslouchá pouze na první adresu IP ve skupině prostředků. Logika používaný na serveru je:
IF (NOT a virtual server on cluster)

   Listen on all IP addresses on the machine

ELSE

   Listen on only the first IP address within the resource group
					
Poznámka: samostatný server SQL poslouchat a odpověď na požadavek klienta na všechny adresy TCP/IP v počítači k dispozici. Tedy byste měli není naplánovat na inovace z jednoho serveru SQL na clusterový virtuální SQL Server, pokud spoléhají na tuto funkci.

Vlastnosti

ID článku: 235987 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB235987 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:235987

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com