Jak nastavit zásady podepisování ovladačů pro bezobslužnou instalaci systému Windows 2000 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 236029 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Podepisování ovladačů je proces kontroly podpisu ovladače určit, pokud jej byl podepsán jako známá správná ovladač označující byl testován v systému Windows 2000. Toto může pomoci poskytují vyšší stability systému, protože špatně napsané ovladač jiného výrobce může snížit výkon systému. Podepisování ovladačů má tři režimy:
  • Ignorovat
  • Upozornit
  • Blok
Během instalace je tato zásada nastavena na upozornit. Za určitých okolností můžete měnit toto nastavení pro použití bezobslužné instalace. Postup naleznete v tomto článku.

Další informace

Bezobslužné instalace můžete nastavit režim ovladač podepisování co požadované pro klienta. Například to může být užitečné, pokud zavedení pomocí ovladač poskytnutý dodavatelem, který není podepsán. Konfigurovat bezobslužné instalace nelze generovat upozornění o nepodepsaný souboru přidejte následující položku do oddílu [Unattended]
DriverSigningPolicy = policy setting
policy setting kde je jeden z následujících nastavení:
  • Ignorovat
  • Upozornit
  • Blok
Upozornění: Toto nastavení zakáže "Ignorovat" zásad nastavení upozornění z o podepisování ovladače nepodepsané ovladače poskytnutým dodavatelem.

Vlastnosti

ID článku: 236029 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB236029 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:236029

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com