Exchange Server tabanlı bir bilgisayarda iletileri denetlerken, outlook Express ve Outlook sürekli parolanızı ister

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 236032 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makaledeki adımları uygulayabilmeniz için bir Microsoft Exchange Server 2003 veya Exchange Server 2007 hesabı kullanmanız gerekir. Ev ve kişisel hesapların çoğu Microsoft Exchange kullanmayın. Microsoft Exchange hesapları ve hesabınızın bağlandığı Exchange sürümünü belirleme hakkında daha fazla bilgi için "Başvurular" bölümündeki bağlantılara bakın.
Hepsini aç | Hepsini kapa

ÖZET

Bu makalede, bir Microsoft Exchange Server 2003 veya Exchange Server 2007 hesabı kullanabilmeniz için yukarı Postane Protokolü 3 (POP3) veya Internet İleti Erişim Protokolü 4 (IMAP4) hesabı ayarlamak için adımları izleyin için içerir. Bu makalede ayrıca yardımcı olabilecek diğer makalelere bağlantılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Microsoft Exchange Server hesapları ile ilgili sorunları giderme sağlar.

Sorunun belirtileri

Outlook kullandığınızda veya Exchange Server tabanlı bir bilgisayarda iletileri denetlemek, Outlook Express ve deneyin, sürekli olarak kullanıcı adınızı ve parolanızı girmeniz istenebilir.

Sorunu çözümlemeye yönelik adımlar

Varsayılan Exchange Server POP3 veya IMAP4 kimlik doğrulama ayarı (düz metin kimlik doğrulaması) kullandığınızda, aşağıdaki bilgileri dahil etmek için POP3 veya IMAP4 hesap adınızı ayarlayın:
NT etki alanı\NTDomainID\ExchangeMailAlias

Örneğin, "Name_of_domain", "Myaccount" hesap adıdır ve Exchange Server diğer adı "Serveralias", hesap adınızı ise, etki alanı olarak ise aşağıdaki gibidir:
name_of_domain\myaccount\serveralias
Outlook Express'te hesap adınızı bulmak için:
  1. Üzerinde Araçlar menüsünde'ı tıklatın Hesapları.
  2. ' I tıklatın Posta sekme ve posta hesabınızı tıklatın.
  3. ' I tıklatın Özelliklerve ardından Sunucuları sekmesini tıklatın.

Daha fazla bilgi

Exchange Server tabanlı bilgisayarda, aşağıdaki bilgiler uygulama günlüğüne kaydedilir:
Olay kimliği: 13003
Kaynak: MSExchange Pop3
Türü: hata
Kategori: kimlik doğrulama
Açıklama: oturum açma girişimi 0.0.0.0 için diğer ad başarısız oldu: HrLookupCredentials() çağrısı başarısız oldu, hata: oturum açma hatası: Bilinmeyen kullanıcı adı veya hatalı parola.
İleti almaya çalıştığınızda görüntülenen iletişim kutusunda, hatalar sekmesinde, Ayrıntılaraltında aşağıdaki iletiyi görüntüler:
Posta sunucunuza oturum açmada bir hata oldu. Parolanız reddedildi. Hesap: 'diğer ad üzerinde Sunucu', Sunucu: 'Sunucu', Protokol: POP3, sunucu yanıtı: '-ERR oturum açma hatası: Bilinmeyen kullanıcı adı veya hatalı parola.', bağlantı noktası 110, güvenli (SSL): Hayır, sunucu hatası: 0x800CCC90, hata numarası: 0x800CCC92
Exchange sunucusunda bakarsanız, aşağıdaki olay kimliği IMAP4 alabilirsiniz:
Olay kimliği: 13005
Kaynak: MSExchange IMAP4
Türü: kimlik doğrulama
Açıklama: etkialanı\kullanıcı oturum açma denemesi Exchange Server'ın IP adresi başarısız oldu: EcCreateothersess() çağrısı başarısız olan: oturum açma izniniz yok.

Referanslar

POP3 ve IMAP4 kimlik doğrulama ayarları Exchange Server tabanlı bilgisayarda bu sorunu gidermek şeklini etkileyebilir. Bu sorunu gidermek hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
191558 POP-3 güvenli parola kimlik doğrulaması
198704 Exchange Server için güvenli parola doğrulaması kullanarak oturum açmayı denediğinizde hata 0x800ccc90 veya 0x800ccc18 hata alıyorsunuz
202061 XIMS: POP3 Outlook Express hata: 0x8000CCC18 ve Exchange Server
Outlook Internet Mail ve POP3 ile nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
179950 Internet posta hesaplarını ayarlamak nasıl
179751 Internet mail bilgi hizmetini yapılandırma


Microsoft Exchange hesapları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitelerini ziyaret edin:
Bir Microsoft Exchange hesabı nedir?
http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook/HA012301711033.aspx?pid=CH100776841033

Hesabımın bağlandığı Microsoft Exchange sürümünü belirleme
http://Office.microsoft.com/en-us/Outlook/HA101170381033.aspx?pid=CH100776841033
Outlook ve Outlook Express'te parolanızı kaydetmeye çalıştığınızda oluşabilecek sorunlar hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
290684 Outlook veya Outlook Express'de parolayı kaydetme ayarı saklanmıyor

Özellikler

Makale numarası: 236032 - Last Review: 16 Kasım 2013 Cumartesi - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Outlook Express 6.0
  • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbresolve kbprb kbmt KB236032 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 236032

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com