Terminal Server istemcisi Handheld PC Professional Edition Benioku.txt dosyası için

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 236282 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makaledeki bilgiler, bilgileri Handheld PC Pro 3.0 için Microsoft Terminal Server istemcisi ile bulunan Readme.txt dosyasına bir kopyasıdır.

Daha fazla bilgi

Bu belge, en son veya belgelere Handheld PC için Microsoft(R) Terminal Server istemcisinin supplementing diğer bilgileri sağlar.

Yükleme Not: Terminal Server istemci Handheld PC için yüklemeden önce Windows CE Services, masaüstü bilgisayarınızda yüklü olmalıdır.

1. Windows CE, Handheld PC Edition Sürüm 3.0. Bu istemci, yalnızca Windows CE, (<a1>Temel</a1> işletim SISTEMI sürüm 2.11 içeren) Handheld PC Edition'da sürüm 3.0 çalıştıran aygıtlarda çalışır. Diğer hiçbir Windows CE sürümlerinde desteklenir.

2. Renk paleti. Bazı aygıtlarda maroon Zeytin ve yeşil renkleri gri gölgeler görüntüleyebilir. Bu sorun, Windows CE aygıtları varsayılan olarak ayarlanmış bir geriye doğru uyumluluk seçeneği nedeniyle oluşur. Windows CE sürüm 1.0 için tasarlanan uygulamaları kullanmıyorsanız, aygıtınızın sistem kayıt defterini düzenleme ve aşağıdaki anahtar silme uyumluluk seçeneği devre dışı kapatabilirsiniz:
HKEY_LOCAL_MACHİNE\SYSTEM\GDİ\V1PALETTEİNDEX
ÖNEMLI: Bu anahtar silme yanlış aygıtınızda görüntülemek Windows CE sürüm 1.0 için yazılan uygulamalar neden olur. Windows CE sürüm 1.0 için yazılan uygulamalar çalıştırıyorsanız, bu kayıt defteri anahtarını silin NOT.

Kayıt defteri girdisi http://www.microsoft.com/windowsce/ sırasında kullanılabilir Windows CE PowerToys sürüm 3.0 paketinin bir parçası olarak Pocket kayıt defteri düzenleyicisini kullanarak silinebilir.

3. Sabit paleti aygıtlar. Bazı aygıtlar, sabit bir palet renklerini görüntülemek için kullanın, ancak bu doğru Terminal sunucusu istemciye bildirmez. Bu gibi durumlarda, istemci oturumu yanlış renkler kullanarak görüntüler. Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0> şu adrese gidin:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Terminal Server istemcisi
aygıtın kayıt defteri anahtarı ve DWORD değeri 1 olan "paletteIsFixed" adlı bir giriş oluşturun.

Kayıt defteri girdisi http://www.microsoft.com/windowsce/ sırasında kullanılabilir Windows CE PowerToys sürüm 3.0 paketinin bir parçası olarak Pocket kay?t Düzenleyicisi kullanılarak oluşturulabilir.

4. Alt anahtarı. <a1>PgDown</a1> (alt + aşağı ok) gibi belirli bir alt anahtar birleşimlerinin düzgün çalışmayabilir. Aygıtınızla birlikte bu durumda, güncelleştirilmiş klavye sürücülerini edinmek için aygıtınızın üreticisine başvurun.

Menü ve klavye kısayolları kullanıldığında, bu sorun, alt anahtarı etkilemez.

5. NUM LOCK tuşu. Num lock tuşları desteklenmez.

6. Grafikleri yoğun uygulamaları'nı tıklatın. Grafikleri yoğun uygulamalar (örneğin, ekran koruyucular, Terminal sunucusu oturumunda çalışan önerilmez. Böylece istemcinin sunucu bağlantısını kes neden olabilir.

7. Çift dokunma ekran aygıt üzerinde Tap. Zorluk çift dokunma, touch aygıttaki karşılaşabilirsiniz. Bu çift tıklatma varsayılan değiştirerek remedied, çift dokunma (dokunma) büyük olan türevi çift işlemek için çok büyük olacak şekilde NT oturumunuzu alanında (fare) tıklatır. NT sunucuda aşağıdaki kayıt defteri anahtarlarındaki değişikliklerin yapılması gerekir:
Şema Panel\Mouse\DoubleClickHeight
Şema Panel\Mouse\DoubleClickWidth
Her ikisi de varsayılan olarak 4'e ayarlanır. Her 20 değerini değiştirmek, sorunu azaltır.

8. Klavye kısayolları. Pencereleri kullanılabilir olan birçok kısayolları 9 x ve Windows NT Terminal Server istemcileri bu sürümde desteklenmiyor. Aşağıdaki kısayolları desteklenmez:
  • CTRL + ALT + END Windows NT güvenlik iletişim kutusunu başlatır.
  • ALT + PAGE UP programlar arasında soldan sağa doğru geçiş yapar.
  • ALT + PAGE DOWN programlar arasında sağdan sola geçiş yapar.
  • ALT + INSERT başlatıldıkları başlatılan sırada programlar arasında geçiş yapar.
  • ALT + HOME Başlat menüsünü görüntüler.
  • CTRL + ALT + BREAK, istemci bir pencere ve tam ekran arasında geçiş yapar.

9. El yazısı tanıma yazılımı için destek. Terminal Server istemcisinin bu sürümü ile Calligrapher el yazısı tanıma yazılımı sınanmıştır. Standart ABD klavye düzeni ile yapılandırılmış bir sunucuya ingilizce metin girme düzgün çalışır. Sunucu, bir başka klavye düzeni (örneğin, Dvorak) olarak ayarlandığında, ingilizce metin girme desteklenmiyor. Calligrapher yazım onay özelliği desteklenmiyor.

10. Uluslararası aygıtları için destek. Terminal Server istemci olmayan ABD klavye düzeni kullanan uluslararası aygıtları düzgün çalışmayabilir. Aygıtınızla birlikte bu durumda, güncelleştirilmiş klavye sürücülerini edinmek için aygıtınızın üreticisine başvurun.

Özellikler

Makale numarası: 236282 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows CE 3.0 for the Handheld PC Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbreadme KB236282 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:236282

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com