Nemôže použiť akcií LMCompatibilityLevel nastavená iba overenie pomocou štandardu NTLM 2

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 236414
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Po zmene typ overenia používať iba protokol NTLM verzia 2 akcií nemusia byť dostupné v iných počítačoch.

PRICINA

Spustenie v systéme Windows NT 4.0 Service Pack 4 (SP4), Microsoft poskytuje príslu?ný doplnok na ovládanie typu cenného papiera sa používajú na overovanie pomocou NTLMSSP. Bol pridaný nový kľúč databázy registry s názvom LMCompatibilityLevel. Pomocou tlačidla nastaviť Povoliť len NTLM, verzia 2, miestne Napomôcť neuspeje pri získavaní poverenia.

RIESENIE

Systém Windows NT Server alebo Workstation 4.0

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Databázy Microsoft Knowledge Base:
152734 Ako získať najnovší balík Service Pack pre systém Windows NT 4.0

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v systéme Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition.

Tento problém bol opravený v systéme Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o LMCompatibility nastavení kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
147706 Zakázanie overovania pomocou protokolu LM v systéme Windows NT
Z dôvodu zvýšenú úroveň zabezpečenia, príkaz NET USE nemusí pracovať pri nesplní domény. Je to preto zmeškaný alebo non-existent domény je zamietnutá v tejto úrovne bezpečnosti. Pre tento príkaz fungoval domény musia byť dodané meno.

Vlastnosti

ID článku: 236414 - Posledná kontrola: 6. júna 2012 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbproductlink kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB236414 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 236414

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com