Kullanım paylaşımlarıyla LMCompatibilityLevel yalnızca ntlm 2 kimlik ayarlanamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 236414
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Yalnızca ntlm sürüm 2 kullanılacak kimlik doğrulama türünü değiştirdiğinizde, diğer bilgisayarlarda paylaşımları erişilemeyebilir.

Neden

Windows NT 4.0 Service Pack 4 (SP4) başlayarak, Microsoft geliştirme ntlmssp kullanarak kimlik doğrulaması için kullanılan güvenlik türünü denetlemek için sağlanan. LMCompatibilityLevel adlı yeni bir kayıt defteri anahtarı eklendi. Bir anahtar ayarlamak Yalnızca NTLMv2 izin ver, yerel rdr kimlik alınırken başarılı olmaz.

Çözüm

Windows NT Server veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için Windows NT 4.0 veya bireysel yazılım güncelleştirmesi için en son hizmet paketi edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
  • 152734 en son windows nt 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bağımsız yazılım güncelleştirmesini edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri telefon numaralarının ve destek ücretleri hakkında bilgi tam listesi için World Wide Web üzerinde Lütfen aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın Microsoft Knowledge Base:
152734 En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition için bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun, ilk Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

LMCompatibility ayarları hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
147706 Windows NT'de lm kimlik doğrulaması devre dışı bırakma
Artırılmış güvenlik düzeyi nedeniyle, net use komutu etki alanı alınır çalışmayabilir. Nedeni budur. Bu güvenlik düzeyinde defaulted veya varolmayan etki alanı reddedilir. Bu komutu etki alanı çalışması adı sağlanmalı.

Özellikler

Makale numarası: 236414 - Last Review: 6 Haziran 2012 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbproductlink kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB236414 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 236414

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com