Не використовувати акцій з LMCompatibilityLevel встановити тільки 2 автентичності NTLM

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 236414
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ОЗНАКИ

Після того, як ви змінити тип автентифікації для сценарій виконання тільки NTLM версії 2, акцій можуть бути доступними на інших комп'ютерах.

ПРИЧИНА

Починаючи з Windows NT 4.0 з пакетом оновлень 4 (SP4), Microsoft умови розширення для керування типу безпеки використовується для автентифікації, за допомогою NTLMSSP. Додано новий ключ реєстру, названий LMCompatibilityLevel. За допомогою клавіші для Дозволити лише NTLMv2, місцевих ОР не вдається отримати облікові дані.

РОЗВ'ЯЗАНН

Windows NT Server або робочої станції 4.0

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0, термінальний сервер видання

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів. Щоб отримати додаткові відомості, клацніть номер статті для перегляду статті в на Microsoft Knowledge Base:
152734 Як отримати найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0

СТАН

корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема у Windows NT 4.0 та Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів.

Цю проблему було усунуто у Windows NT Server 4.0 служба Pack 6 і Windows NT Server 4.0, термінал сервер видання служба Pack 6.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Щоб отримати додаткові відомості про параметри LMCompatibility будь ласка, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
147706 Як відключити на Windows NT LM перевірки автентичності
З-за підвищити рівень безпеки, команду NET USE може не працювати, коли дефолту домену. Це тому, що дефолт або відсутні домену відхилено на цьому рівні безпеки. Для цієї команди для роботи домену слід обов'язково вказати ім'я.

Властивості

Номер статті: 236414 - Востаннє переглянуто: 6 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbproductlink kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbmt KB236414 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 236414

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com